Comments
May 27 @ 10:06am 
od najlepszej owcy na polskim twitchu, pozdrowienia dla mexiego :cure: kenumi
Apr 27 @ 3:52am 
Witaj Mexiccano! Trochę czasu poświęciłeś na zbieraniu tylu punktów na podpisik ode mnie! Wiec teraz ja poświęcę trochę czasu tobie!

Dziękuję za twoją obecność na streamach. Naprawdę trudno ubrać w słowa, jak wiele to dla mnie znaczy! Każda chwila, w której jesteś, każda twoja wiadomość, każda reakcja, to wszystko tworzy coś więcej niż tylko zwykły stream. To wspomnienia które zostają ze mną na dłużej naprawdę!

Twoja aktywność nie jest dla mnie czymś oczywistym ani tylko dodatkiem, to coś, co widzę i szczerze doceniam. W świecie, gdzie wszystko dzieje się szybko i łatwo o zapomnienie, twoja obecność ma swoją wagę i naprawdę ją czuję.

Cieszę się, że jesteś po tej drugiej stronie gdy zaczynam streamować, Że zdecydowałeś się zostać, choćby na chwilę, a ta chwila dalej trwa....

Dziękuję, że jesteś – Sallvatrix
Mar 27 @ 6:16am 
Doberek! Proszę pamiętać o regularnym myciu d00py, ale nie tą samą szczoteczką co zęby owo Celebrujemy 100 dni wspólnej zabawy, więc zostanie fajna pamiątka w postaci wpisu :p4g_smiling: Buziaki i dużo cudownych gier życzę! <3 :melkiss: :leyhappy:
Jul 30, 2025 @ 2:44pm 
Przepis na bigos:
½ kg świeżej, białej kapusty
½ kg kiszonej kapusty
300 g mięsa wieprzowego
40 g suszonych grzybów
200 g kiełbasy
150 g boczku
1 cebula
100 g suszonych, wędzonych śliwek
1 szklanka wytrawnego, czerwonego wina
2 ziarna ziela angielskiego
5 ziaren pieprzu czarnego
2 liście laurowe
2 nasiona jałowca
2 goździki
sól
Dec 29, 2024 @ 2:23pm 
Szczęśliwego roku i powedzenia w tym ciężkim świecie ode mnie
Oct 1, 2023 @ 9:50am 
"Wystarczy, by traktować ich poważnie, odejść od protekcjonalnej nadopiekuńczości, którą rezerwujemy zwykle dla ludzi uważanych przez nas za mniej bystrych, słabiej rozwiniętych, gorszych."~Dariusz Rosiak, Żar. Oddech Afryki

Pozdrowienia dla Mexiccano od różowo-włosej, czasem łysej elfki Ciri(niestety nie tej z wiedźmina) ♥
Dziękuję za całe wsparcie, cierpliwość z całego serca, jesteś jedną z nielicznych osób, które siedzą u mnie długo i czasem mnie jeszcze odwiedzają co jest bardzo miłe, także życzę Ci wszystkiego dobrego, samych przyjemności w życiu, oby się wszystko ułożyło i samych wygranych 50/50 w genshinie :D Nie dawaj się ludziom i trzymaj się, much love ʚ♡⃛ɞ(ू•ᴗ•ू❁)

~Cireeliel
May 23, 2023 @ 1:19pm 
....▓▓▓▓
..▓▓......▓
..▓▓......▓▓..................▓▓▓▓
..▓▓......▓▓..............▓▓......▓▓▓▓
..▓▓....▓▓..............▓......▓▓......▓▓
....▓▓....▓............▓....▓▓....▓▓▓....▓▓
......▓▓....▓........▓....▓▓..........▓▓....▓
........▓▓..▓▓....▓▓..▓▓................▓▓
........▓▓......▓▓....▓▓
.......▓......................▓
.....▓.........................▓
....▓......^..........^......▓
....▓............❤............▓
....▓..........................▓
......▓..........ٮ..........▓
..........▓▓..........▓▓
Pozdrawiam!
May 23, 2023 @ 1:21am 
──────▄▀▄─────▄▀▄
─────▄█░░▀▀▀▀▀░░█▄
─▄▄──█░░░░░░░░░░░█──▄▄
█▄▄█─█░░▀░░┬░░▀░░█─█▄▄█
Pozdrowienia dla kitku!
May 23, 2023 @ 1:20am 
Czuję się kopnięta zaszczytem, że mogę prawie pierwsza nabazgrać coś na tym profilu!
Chcę Ci powiedzieć, że mimo krótkiego stażu znajomości (chociaż on z dnia na dzień rośnie) to myślę, że dogadujemy się całkiem dobrze! Jasne, że bywają jakieś sprzeczki, ale w której przyjaźni ich nie ma?
Zresztą niekiedy lubię się z Tobą drażnić lub kłócić - co.
Trochę Ci współczuję i podziwiam jednocześnie, że masz do mnie tyle cierpliwości!

Mam nadzieję, że zawsze będziemy się wspierać i rozwijać nasz kontakt dalej, jak nieskończoną rolkę papieru toaletowego!
ps. Czekam na kontynuację serialu z niecierpliwością! :steamhappy:
Jun 3, 2022 @ 1:57am 
The best brother ever :steamsalty: