Install Steam
sign in
|
language
简体中文 (Simplified Chinese)
繁體中文 (Traditional Chinese)
日本語 (Japanese)
한국어 (Korean)
ไทย (Thai)
Bahasa Indonesia (Indonesian)
Bahasa Melayu (Malay) BETA
Български (Bulgarian)
Čeština (Czech)
Dansk (Danish)
Deutsch (German)
Español - España (Spanish - Spain)
Español - Latinoamérica (Spanish - Latin America)
Ελληνικά (Greek)
Français (French)
Italiano (Italian)
Magyar (Hungarian)
Nederlands (Dutch)
Norsk (Norwegian)
Polski (Polish)
Português (Portuguese - Portugal)
Português - Brasil (Portuguese - Brazil)
Română (Romanian)
Русский (Russian)
Suomi (Finnish)
Svenska (Swedish)
Türkçe (Turkish)
Tiếng Việt (Vietnamese)
Українська (Ukrainian)
Report a translation problem

Mazowieckie, Poland



Dziękuję za twoją obecność na streamach. Naprawdę trudno ubrać w słowa, jak wiele to dla mnie znaczy! Każda chwila, w której jesteś, każda twoja wiadomość, każda reakcja, to wszystko tworzy coś więcej niż tylko zwykły stream. To wspomnienia które zostają ze mną na dłużej naprawdę!
Twoja aktywność nie jest dla mnie czymś oczywistym ani tylko dodatkiem, to coś, co widzę i szczerze doceniam. W świecie, gdzie wszystko dzieje się szybko i łatwo o zapomnienie, twoja obecność ma swoją wagę i naprawdę ją czuję.
Cieszę się, że jesteś po tej drugiej stronie gdy zaczynam streamować, Że zdecydowałeś się zostać, choćby na chwilę, a ta chwila dalej trwa....
Dziękuję, że jesteś – Sallvatrix
½ kg świeżej, białej kapusty
½ kg kiszonej kapusty
300 g mięsa wieprzowego
40 g suszonych grzybów
200 g kiełbasy
150 g boczku
1 cebula
100 g suszonych, wędzonych śliwek
1 szklanka wytrawnego, czerwonego wina
2 ziarna ziela angielskiego
5 ziaren pieprzu czarnego
2 liście laurowe
2 nasiona jałowca
2 goździki
sól
Pozdrowienia dla Mexiccano od różowo-włosej, czasem łysej elfki Ciri(niestety nie tej z wiedźmina) ♥
Dziękuję za całe wsparcie, cierpliwość z całego serca, jesteś jedną z nielicznych osób, które siedzą u mnie długo i czasem mnie jeszcze odwiedzają co jest bardzo miłe, także życzę Ci wszystkiego dobrego, samych przyjemności w życiu, oby się wszystko ułożyło i samych wygranych 50/50 w genshinie :D Nie dawaj się ludziom i trzymaj się, much love ʚ♡⃛ɞ(ू•ᴗ•ू❁)
~Cireeliel