GRUPA STEAM
X-Tech TGN X-TGN
GRUPA STEAM
X-Tech TGN X-TGN
3
W GRZE
28
ONLINE
Założona
5 czerwca 2013
Język
Angielski
Położenie
United States 
Komentarzy: 21
23 lutego 2018 o 5:15 
https://t.me/cryptoairdrop2018 подпишись и получай халяву уже сегодня,скоро розыгрыш на 1 биткоин!
26 września 2013 o 11:27 
Next feature update will be tomorrow.
I create a topic in the off topic section which I would love to hear some of your feeback on.
Also a member create a thread there too. You are all welcomed to go and comment or create your own topic :)
19 czerwca 2013 o 3:14 
xamon I like very much this pic dont change :)
17 czerwca 2013 o 22:58 
The group picture is temporary until i can get a better one.
17 czerwca 2013 o 22:51 
News about the Nvidia GTX 760 in the forums. link
Potential release date, price point and pictures.
14 czerwca 2013 o 6:16 
Hello.
14 czerwca 2013 o 4:24 
Hi folks. Nice to see so many good friends here... Cheers.
11 czerwca 2013 o 13:44 
You should post your computer specs here ati.
11 czerwca 2013 o 13:26 
I will start out by saying I have 4770k : ) tech that
6 czerwca 2013 o 16:54 
Hello guys!
6 czerwca 2013 o 13:06 
Hello everyone :) thanks for joining.

I will start posting things soon. In the meantime you can go to the forums to see what the group is all about. You can even post there :)
6 czerwca 2013 o 11:49 
hi everybody
6 czerwca 2013 o 9:39 
Hello guys, and especially xamon. Thank you for the invite :-)
6 czerwca 2013 o 8:37 
I dont know what this group does, but i joined anyway :D
6 czerwca 2013 o 7:28 
Hello and thanks for the invite! :)
6 czerwca 2013 o 4:05 
Hello
6 czerwca 2013 o 3:41 
Hiya :)
5 czerwca 2013 o 23:59 
Heya
5 czerwca 2013 o 22:01 
Hey xamon! :D
5 czerwca 2013 o 20:31 
Hi there!
5 czerwca 2013 o 20:18 
Hello!