GRUPO DE STEAM
PlayingFormat PlayingF
GRUPO DE STEAM
PlayingFormat PlayingF
2
JUGANDO
14
ONLINE
Fundado
3 de diciembre de 2011
Ubicación
Hungary 
10 comentarios
22 MAR 2013 a las 5:41 
muszály megvenny az eredeti hl 2 hogy tudjak sinergyzni?
17 AGO 2012 a las 6:30 
mii?
20 JUL 2012 a las 3:30 
Valaki felvenni mert én nem vagyok még eredetis????
Előre is köszönöm :D
10 ENE 2012 a las 9:31 
a group aztjelenti csoport, nem csapat
7 ENE 2012 a las 9:13 
akkor mivan ha én vok a 100.-k tag? :D
31 DIC 2011 a las 13:35 
Manny téged isXD
31 DIC 2011 a las 13:31 
millenotti szeretlek XD
3 DIC 2011 a las 5:27 
Hi all! :D
3 DIC 2011 a las 2:29 
Yeah Bícs ! :D
3 DIC 2011 a las 2:18 
♥♥♥♥ yeah már ilyen is van :D