GRUP STEAM
PlayingFormat PlayingF
GRUP STEAM
PlayingFormat PlayingF
1
ÎN JOC
6
ONLINE
Creat la
3 decembrie 2011
Locație
Hungary 
10 comentarii
22 mart. 2013 la 5:41 
muszály megvenny az eredeti hl 2 hogy tudjak sinergyzni?
17 aug. 2012 la 6:30 
mii?
20 iul. 2012 la 3:30 
Valaki felvenni mert én nem vagyok még eredetis????
Előre is köszönöm :D
10 ian. 2012 la 9:31 
a group aztjelenti csoport, nem csapat
7 ian. 2012 la 9:13 
akkor mivan ha én vok a 100.-k tag? :D
31 dec. 2011 la 13:35 
Manny téged isXD
31 dec. 2011 la 13:31 
millenotti szeretlek XD
3 dec. 2011 la 5:27 
Hi all! :D
3 dec. 2011 la 2:29 
Yeah Bícs ! :D
3 dec. 2011 la 2:18 
♥♥♥♥ yeah már ilyen is van :D