GRUP STEAM
Top Level Romania (List) TLVLRO
GRUP STEAM
Top Level Romania (List) TLVLRO
7
ÎN JOC
26
ONLINE
Creat la
20 iunie 2017
Limbă
Română
Locație
Romania 
243 comentarii
17 iul. 2023 la 16:46 
Pamant
26 sept. 2022 la 18:43 
Salut, serverul de discord LAN Party este un server activ si gazduieste o comunitate mare de gameri romani de toate felurile, ideal si pentru incepatorii de DayZ cu camera dedicata, iteme si descrieri traduse in limba Romana, FiveM, PUBG, CS:GO, ETS2, Tarkov, Minecraft, gameplay COOP si multe altele.Avem inclusiv sectiune publicitara unde pueti vinde-cumpara in conditii de siguranta. Va asteptam pe LAN Party https://discord.gg/egZp5TxJSp
20 iul. 2022 la 3:13 
cf
22 iun. 2022 la 20:39 
Salut !
27 febr. 2019 la 10:14 
Predictii Katowice Champions Stage ! Gold/Diamant Coin
https://youtu.be/vX3ZYeFjT9k
12 sept. 2018 la 22:35 
Respekt kendama, sall. :Yeah:
:)))
12 sept. 2018 la 13:14 
folosesc baloane
12 sept. 2018 la 5:44 
sparg baloane
20 aug. 2018 la 17:55 
golesc portofele
20 aug. 2018 la 17:29 
Sparg telefoane
12 aug. 2018 la 0:12 
Vand telefoane
19 iul. 2018 la 3:21 
mai sigur 2 e. inventarul tau nu face mai mult de 2e. :steamhappy:
19 iul. 2018 la 3:20 
esti sigur ca ai avut 2000e ?!
poate 200.
21 mai 2018 la 11:45 
pai cine te pune sa faci trade cu toti combinatozaurii :retro_questionMark: el ia jocuri cu cupoane de reducere -75% -90% ,cu 0.5 $ - 1$ din Steam store, si le da la alti ptr. valoare dubla :steamfacepalm::2016trophy:
21 mai 2018 la 11:37 
da-ti un report lui noxy (daca il cunoasteti) e un scammer care mi-a dat scam cu 2000 gems
http://exit.yueirsjskjl.cf/profiles/76561198829815580/
14 mai 2018 la 9:36 
Cheau
22 apr. 2018 la 2:02 
daca trebuie sa subscriu cu 5 $ la giveAway , mai bine imi cumpar un skin de 5$ si tot aia e :steamhappy::2016watermelon:
22 apr. 2018 la 0:33 
GiveAway pe profilul meu (GRUPUL Ragedy Trades & Squad)
16 apr. 2018 la 21:47 
Si eu pe aici..:manekineko: o persoana' modesta'
Scuze daca nu am Romania :akaneheart::hex::IronHeart: la acont
Daca am scris in lb. romana inseamna ca nu sunt :GBRflag:
15 apr. 2018 la 6:51 
Skrt
1 apr. 2018 la 5:46 
ieu am ras de am spart pepeni i miam frecat menta si am furat cardukl mame3i !11!11[; loL !![]
31 mart. 2018 la 13:13 
:DDDD
31 mart. 2018 la 10:24 
haha am uitat sa rad scz
31 mart. 2018 la 10:16 
sunt smecheer !!
1!!!!!!!! hjaha [(sfuarte _+=]
jucati rrrrbolbox ? miam bagat 50 de lei de pe cardul lui mami 421!11[lam fyurat]
cdad1!!!cinejuaca robblox lam loat azi si da !
adaugatima : marcelbosul3333333
20 mart. 2018 la 5:10 
Bine baby
19 mart. 2018 la 11:31 
Sau mergi tu pentru mine?
19 mart. 2018 la 11:30 
Nu prea as vrea parca suna mai bine Paris.
19 mart. 2018 la 11:21 
Okay, bine. Spania.
19 mart. 2018 la 11:14 
Ce glume ai in tine.
19 mart. 2018 la 11:07 
Italia
19 mart. 2018 la 10:53 
aveti idee ♥♥♥ pot face si eu skinuri pe CSGO fara sa bag bani ?
19 mart. 2018 la 10:13 
Tu nu intelegi romana, nu? Am zis ca atata timp cat profilul lui de Steam nu arata ca e din Romania nu ma intereseaza, ♥♥♥ nici pe altcineva care are level cat de cat mare si are profilul din Romania probabil nu il intereseaza. Daca omul nu se considera roman cine-s eu sa-l pun in top? Ii e rusine sa-si puna Romania la regiune? Bine ca-i sustineti, desteptilor. :)
19 mart. 2018 la 7:31 
@Wulf, eu zic sa privesti p-aici :))
https://www.facebook.com/etherfast
+ uita-te printre primele comentarii de pe profilul lui :)
https://gyazo.com/0dcf8a85cbec48d619e3f2ced2f92866
18 mart. 2018 la 9:17 
Pardon- Nu stiam ca Germania e o parte din Romania. Si unde scrie ca Etherfast e din Romania? Cand o sa fie si ei si o sa se faca utili crescand si ei top-ul nostru atunci sa merite sa fie luati in considerare, pana atunci nu cred ca exista :) Pun pariu ca sunt multi altii cu level sub 300 pe alte regiuni, cautati-i si p-aia toti daca tot v-ati apucat.
18 mart. 2018 la 7:09 
Quote "Din Romania doar eu si Ostap (si bot-ul meu) suntem peste 400. Eu sunt singurul peste 400, bot-ul si Ostap sunt peste 500 deja :)"

cTm are 401 http://exit.yueirsjskjl.cf/id/ctmone
17 mart. 2018 la 11:59 
Dar de Etherfast ce ziceti ma?
Intradevar, nu are pe profil ca e din Romania.
12 mart. 2018 la 10:03 
Intreaba-l. E "baiat" de treaba.
12 mart. 2018 la 8:48 
ostap ar putea?
12 mart. 2018 la 8:29 
Din Romania doar eu si Ostap (si bot-ul meu) suntem peste 400. Eu sunt singurul peste 400, bot-ul si Ostap sunt peste 500 deja :)
12 mart. 2018 la 7:58 
as putea primi add de la cei cu level mai mare de 400?
8 mart. 2018 la 15:06 
Colo e in top... Daca as avea sclavi care sa imi dea carduri gratis as face si eu level mai mare :))
6 mart. 2018 la 5:52 
Nu, doar Top 10 Romania primesc Moderator de-acum. O sa fie mai multe chestii prin jur in curand, cand gasesc timp sa organizez administratorii.
5 mart. 2018 la 9:01 
se mai da mod pt lvl 100+?
3 sept. 2017 la 0:21 
Multumesc, RAY/NE!:UncommonSmile:
2 sept. 2017 la 13:40 
@Raiqaza, done, enjoy
2 sept. 2017 la 13:24 
Salut, se mai da moderator acum? Am facut nivelul 100.:GDEasy:
1 sept. 2017 la 12:45 
Merci.
29 aug. 2017 la 14:22 
Gata @R3spect
29 aug. 2017 la 12:59 
Am level 150. Se mai da moderator?
29 aug. 2017 la 4:37 
Giveaway 100 jocuri random :)

https://www.youtube.com/watch?v=-xdvhzV8qQI&t=2s