Steam telepítése
Bejelentkezés
|
nyelv
简体中文 (egyszerűsített kínai)
繁體中文 (hagyományos kínai)
日本語 (japán)
한국어 (koreai)
ไทย (thai)
Bahasa Indonesia (indonéz)
Bahasa Melayu (maláj) BÉTA
Български (bolgár)
Čeština (cseh)
Dansk (dán)
Deutsch (német)
English (angol)
Español - España (spanyolországi spanyol)
Español - Latinoamérica (latin-amerikai spanyol)
Ελληνικά (görög)
Français (francia)
Italiano (olasz)
Nederlands (holland)
Norsk (norvég)
Polski (lengyel)
Português (portugáliai portugál)
Português - Brasil (brazíliai portugál)
Română (román)
Русский (orosz)
Suomi (finn)
Svenska (svéd)
Türkçe (török)
Tiếng Việt (vietnámi)
Українська (ukrán)
Fordítási probléma jelentése


https://youtu.be/vX3ZYeFjT9k
:)))
poate 200.
http://exit.yueirsjskjl.cf/profiles/76561198829815580/
Scuze daca nu am Romania
Daca am scris in lb. romana inseamna ca nu sunt
1!!!!!!!! hjaha [(sfuarte _+=]
jucati rrrrbolbox ? miam bagat 50 de lei de pe cardul lui mami 421!11[lam fyurat]
cdad1!!!cinejuaca robblox lam loat azi si da !
adaugatima : marcelbosul3333333
https://www.facebook.com/etherfast
+ uita-te printre primele comentarii de pe profilul lui :)
https://gyazo.com/0dcf8a85cbec48d619e3f2ced2f92866
cTm are 401 http://exit.yueirsjskjl.cf/id/ctmone
Intradevar, nu are pe profil ca e din Romania.
https://www.youtube.com/watch?v=-xdvhzV8qQI&t=2s