ГРУППА STEAM
PAYDAY 2 Magyar Csoport PAYDAY2 HUN
ГРУППА STEAM
PAYDAY 2 Magyar Csoport PAYDAY2 HUN
5
В ИГРЕ
53
В СЕТИ
Создана
14 августа 2013 г.
Язык
венгерский
Страна
Hungary 
Комментариев: 229
14 мая. 2025 г. в 9:39 
I exchange payday skins for cs go skins
2 ноя. 2024 г. в 14:41 
akinek kell help vagy csak simán játszani szeretne az addoljon steamen, köszi puszi <3
24 сен. 2024 г. в 3:05 
helo hogyan tudnám a magyarositást feltelepiteni
19 июл. 2024 г. в 9:05 
valaki payday 2? nincs mikrofonom csak írásban tudunk kom....
28 июн. 2024 г. в 16:27 
Sziasztok, valakinek lenne kedve játszani?
16 фев. 2024 г. в 12:01 
valaki jön payday2?
6 янв. 2024 г. в 12:19 
hali valaki játszik?
3 янв. 2024 г. в 3:50 
Hali valaki game? Haverommal kezdők vagyunk.
7 окт. 2023 г. в 7:11 
Sziasztok valaki game?
26 мая. 2023 г. в 8:48 
valaki payday 2 stealth? Discord név: †DIABLO†#1256 :P::TheD::2:
19 апр. 2023 г. в 6:43 
valaki jön payday 2 ? kezdő vagyok
1 янв. 2023 г. в 0:10 
valaki jön payday 2?
27 дек. 2022 г. в 8:17 
Sziasztok. Valaki gamee? dc: Feco01#9709
24 ноя. 2022 г. в 4:17 
Halo valaki jön addoljatok
5 ноя. 2022 г. в 14:21 
hello emberek
2 окт. 2022 г. в 8:01 
hello valaki game? imi626#4628
19 авг. 2022 г. в 10:33 
Sziasztok valaki paypday2 ?
13 авг. 2022 г. в 13:23 
Helló! Valaki payday 2?
5 июл. 2022 г. в 4:47 
Valaki Payday2? nemrég kezdtem DC:!Dénes #6695
24 мая. 2022 г. в 8:55 
valaki payday 2? Ateszko.#6449
7 мая. 2022 г. в 13:05 
aki akar velem és/vagy néhány haverommal paydayezni az jelöljön be dc:C10H15N Enjoyer#9664
4 мая. 2022 г. в 8:53 
Sziasztok! Valakinek van kedve egy kis payday? Írjátok dc-n Kornéél#5875
20 ноя. 2021 г. в 8:20 
Hello
18 ноя. 2021 г. в 13:33 
új vagyok,tagokat keresek akik tanítanak gémelni.jelöljenek be aki benne van:P::Y::TheD::Y::2:
15 ноя. 2021 г. в 0:29 
valaki jön 9 35 utan?
dc nevem Matexp125#2466
31 окт. 2021 г. в 9:43 
Hello valakinek lenne kedve kis Payday2?? Ha igen itt a discord nevem Floyd#2695
22 авг. 2021 г. в 6:41 
Sziasztok. Ha bárkinek Van kedve Játszani az írjon rám discordon. Discord:GreasyChunk9063#8459
14 авг. 2021 г. в 6:00 
Jó napot barátaim! Egyedül kicsit unalmas a payday ezért barátokat/csapattársakat szeretnék! dc nevem TheRealGumball#4099
12 авг. 2021 г. в 1:40 
Hali. Van kedve valakinek jatszani? Szet unom a fejemXD
23 июл. 2021 г. в 7:28 
sziasztok
9 июл. 2021 г. в 11:10 
Él még a csoport? ha igen és valaki keres magának egy nem profi de átlagos játéktudású embert akkor az irjon nekem discordon nyugodtan discord: Mr.Yobama#7626
7 фев. 2021 г. в 5:30 
2 embert keresünk a barátommal 40-es levelek vagyunk és ha érdekel írj rám dc-n: speedyx#2051
18 дек. 2020 г. в 11:01 
Üdvözletem mindenkinek!
Totálkezdő játékos keres hasonlóan totálkezdő betörőtársakat.
5 сен. 2020 г. в 0:21 
Szia!
Szeretnélek meghívni a TeamSpeak szerverünkre!
----------------vipTS.hu-------------------------

A Szerverünk teljesen ingyenes és az is lesz mindig.

Amit biztosítunk neked:
✔ Állandó, gyors segítségnyújtás
✔ Nyugalom
✔ 24/7 elérhetőség
✔ Privát végleges szobák
✔ Alacsony ping (Laggmentesség)

IP: vipts.hu
31 мая. 2020 г. в 7:05 
Még él a csoport?

18 ноя. 2019 г. в 7:42 
valaki jön Payday 2 Framing Frame a legnehezebb fokozaton?

3 фев. 2019 г. в 8:40 
Sziasztok valaki jön játszani?
11 ноя. 2018 г. в 21:47 
dinnye can u tell me how to get the tbm background
6 ноя. 2018 г. в 3:03 
szia srákok elkülbem a barátfelkérést el fogadod
9 окт. 2018 г. в 9:28 
valaki tud jönni payday 2 nevem discordon:LEVENTE8891#4395

10 авг. 2018 г. в 3:17 
Sziasztok, jön ma valaki játszani? Nagy gyémánt rablásra gondoltam stealth-be vagy loud-ba.
16 июл. 2018 г. в 3:58 
Valaki játszani? jelöljetek... Ts3 legyen pls :)
10 июн. 2018 г. в 3:47 
:FleshEaters:Sziasztok!
"Tapasztaltabb" játékosokat keresek!
Akinek lenne kedve jelöljön!:FleshEaters:
1 мая. 2018 г. в 22:24 
Valaki jön majd délután tolni ? 😁
25 фев. 2018 г. в 10:43 
Sziasztok! Van pár fölös skinem, elcserélném játékkártyákra, vagy más itemekre. Akit érdekel, jelöljön barátnak :)
10 фев. 2018 г. в 6:09 
elado 120 db payday2 cuc 1 db csgo kulcsra
10 фев. 2018 г. в 6:05 
elado 120 db payday2 cuc akit érdekell az koment a profilra
5 фев. 2018 г. в 8:57 
sziasztok van 120 db elado skineim akit érdekell vegyen fel és megbeszéljűk az árat nekem csak 1 itemben kell fizetni
31 янв. 2018 г. в 13:39 
Sziasztok! valaki nem tudja h mitől lehet az egyszer beenged barát joinolni egyszer meg nem!? vagy amikor beenged disconnect ír a másikra és nem látjuk egymást pedig mind2 en bent vunk.
31 янв. 2018 г. в 11:21 
Sziasztok, ha valakinek volna bármi heisthez kedve, jelöljön nyugodtan. Bénázok, sokat, de talán többet érek, mint egy bot.:-)