SKUPINA SLUŽBY STEAM
PAYDAY 2 Magyar Csoport PAYDAY2 HUN
SKUPINA SLUŽBY STEAM
PAYDAY 2 Magyar Csoport PAYDAY2 HUN
3
VE HŘE
51
ONLINE
Založena
14. srpna 2013
Jazyk
Maďarština
Umístění
Hungary 
Počet komentářů: 229
14. kvě. 2025 v 9.39 
I exchange payday skins for cs go skins
2. lis. 2024 v 14.41 
akinek kell help vagy csak simán játszani szeretne az addoljon steamen, köszi puszi <3
24. zář. 2024 v 3.05 
helo hogyan tudnám a magyarositást feltelepiteni
19. čvc. 2024 v 9.05 
valaki payday 2? nincs mikrofonom csak írásban tudunk kom....
28. čvn. 2024 v 16.27 
Sziasztok, valakinek lenne kedve játszani?
16. úno. 2024 v 12.01 
valaki jön payday2?
6. led. 2024 v 12.19 
hali valaki játszik?
3. led. 2024 v 3.50 
Hali valaki game? Haverommal kezdők vagyunk.
7. říj. 2023 v 7.11 
Sziasztok valaki game?
26. kvě. 2023 v 8.48 
valaki payday 2 stealth? Discord név: †DIABLO†#1256 :P::TheD::2:
19. dub. 2023 v 6.43 
valaki jön payday 2 ? kezdő vagyok
1. led. 2023 v 0.10 
valaki jön payday 2?
27. pro. 2022 v 8.17 
Sziasztok. Valaki gamee? dc: Feco01#9709
24. lis. 2022 v 4.17 
Halo valaki jön addoljatok
5. lis. 2022 v 14.21 
hello emberek
2. říj. 2022 v 8.01 
hello valaki game? imi626#4628
19. srp. 2022 v 10.33 
Sziasztok valaki paypday2 ?
13. srp. 2022 v 13.23 
Helló! Valaki payday 2?
5. čvc. 2022 v 4.47 
Valaki Payday2? nemrég kezdtem DC:!Dénes #6695
24. kvě. 2022 v 8.55 
valaki payday 2? Ateszko.#6449
7. kvě. 2022 v 13.05 
aki akar velem és/vagy néhány haverommal paydayezni az jelöljön be dc:C10H15N Enjoyer#9664
4. kvě. 2022 v 8.53 
Sziasztok! Valakinek van kedve egy kis payday? Írjátok dc-n Kornéél#5875
20. lis. 2021 v 8.20 
Hello
18. lis. 2021 v 13.33 
új vagyok,tagokat keresek akik tanítanak gémelni.jelöljenek be aki benne van:P::Y::TheD::Y::2:
15. lis. 2021 v 0.29 
valaki jön 9 35 utan?
dc nevem Matexp125#2466
31. říj. 2021 v 9.43 
Hello valakinek lenne kedve kis Payday2?? Ha igen itt a discord nevem Floyd#2695
22. srp. 2021 v 6.41 
Sziasztok. Ha bárkinek Van kedve Játszani az írjon rám discordon. Discord:GreasyChunk9063#8459
14. srp. 2021 v 6.00 
Jó napot barátaim! Egyedül kicsit unalmas a payday ezért barátokat/csapattársakat szeretnék! dc nevem TheRealGumball#4099
12. srp. 2021 v 1.40 
Hali. Van kedve valakinek jatszani? Szet unom a fejemXD
23. čvc. 2021 v 7.28 
sziasztok
9. čvc. 2021 v 11.10 
Él még a csoport? ha igen és valaki keres magának egy nem profi de átlagos játéktudású embert akkor az irjon nekem discordon nyugodtan discord: Mr.Yobama#7626
7. úno. 2021 v 5.30 
2 embert keresünk a barátommal 40-es levelek vagyunk és ha érdekel írj rám dc-n: speedyx#2051
18. pro. 2020 v 11.01 
Üdvözletem mindenkinek!
Totálkezdő játékos keres hasonlóan totálkezdő betörőtársakat.
5. zář. 2020 v 0.21 
Szia!
Szeretnélek meghívni a TeamSpeak szerverünkre!
----------------vipTS.hu-------------------------

A Szerverünk teljesen ingyenes és az is lesz mindig.

Amit biztosítunk neked:
✔ Állandó, gyors segítségnyújtás
✔ Nyugalom
✔ 24/7 elérhetőség
✔ Privát végleges szobák
✔ Alacsony ping (Laggmentesség)

IP: vipts.hu
31. kvě. 2020 v 7.05 
Még él a csoport?

18. lis. 2019 v 7.42 
valaki jön Payday 2 Framing Frame a legnehezebb fokozaton?

3. úno. 2019 v 8.40 
Sziasztok valaki jön játszani?
11. lis. 2018 v 21.47 
dinnye can u tell me how to get the tbm background
6. lis. 2018 v 3.03 
szia srákok elkülbem a barátfelkérést el fogadod
9. říj. 2018 v 9.28 
valaki tud jönni payday 2 nevem discordon:LEVENTE8891#4395

10. srp. 2018 v 3.17 
Sziasztok, jön ma valaki játszani? Nagy gyémánt rablásra gondoltam stealth-be vagy loud-ba.
16. čvc. 2018 v 3.58 
Valaki játszani? jelöljetek... Ts3 legyen pls :)
10. čvn. 2018 v 3.47 
:FleshEaters:Sziasztok!
"Tapasztaltabb" játékosokat keresek!
Akinek lenne kedve jelöljön!:FleshEaters:
1. kvě. 2018 v 22.24 
Valaki jön majd délután tolni ? 😁
25. úno. 2018 v 10.43 
Sziasztok! Van pár fölös skinem, elcserélném játékkártyákra, vagy más itemekre. Akit érdekel, jelöljön barátnak :)
10. úno. 2018 v 6.09 
elado 120 db payday2 cuc 1 db csgo kulcsra
10. úno. 2018 v 6.05 
elado 120 db payday2 cuc akit érdekell az koment a profilra
5. úno. 2018 v 8.57 
sziasztok van 120 db elado skineim akit érdekell vegyen fel és megbeszéljűk az árat nekem csak 1 itemben kell fizetni
31. led. 2018 v 13.39 
Sziasztok! valaki nem tudja h mitől lehet az egyszer beenged barát joinolni egyszer meg nem!? vagy amikor beenged disconnect ír a másikra és nem látjuk egymást pedig mind2 en bent vunk.
31. led. 2018 v 11.21 
Sziasztok, ha valakinek volna bármi heisthez kedve, jelöljön nyugodtan. Bénázok, sokat, de talán többet érek, mint egy bot.:-)