Comments
1 hour ago 
jottem lattam hoztam ajandekot. nem tudom tovabb rossz karacsonyi unepeket vagy valami ilyesmi
Jun 22 @ 10:09am 
+REP
Jun 22 @ 10:09am 
csao KEWIN aláirod a profilom lennél olyan kedves:steamhappy::steamhappy:
Jun 18 @ 8:35am 
Based a profilod (igen alá írom nem kell könyörögni dm-ben)
𝘚𝘪𝘨𝘯𝘦𝘥 𝘣𝘺 𝘠𝘢𝘬𝘬𝘰
Jun 18 @ 8:33am 
+rep

-𝓐𝓝𝓪𝓰𝔂𝓤𝓳𝓳𝓪𝓶
Jun 18 @ 7:25am 
autista vok twin, sorry, most mar jo?
Jun 18 @ 2:45am 
JIMBOOOOOOOOO
Jun 18 @ 1:09am 
Kaphatnék én is aláírást? :csgoanarchist:
Jun 18 @ 12:01am 
Based profil (btw Kew pls kaphatok aláírást)

-Wiktor
Jun 17 @ 3:34pm 
Csala úr, privát a profilod kommentjei, nem tudom sajnos aláírni. Állítsd át nyilvánosra és aláírom. 😁
Jun 17 @ 3:34pm 
this mf 😭🙏
Jun 17 @ 10:15am 
Based a profilod (igen alá írom nem kell könyörögni dm-ben)

~Pestis
Jun 17 @ 10:12am 
Igen alá írom a profilodat 𝘚𝘪𝘨𝘯𝘦𝘥 𝘣𝘺 𝘠𝘢𝘬𝘬𝘰
Jun 17 @ 6:26am 
Szerbusz Kewin, kaphatok alairast?
Jun 16 @ 12:29pm 
Szevassz mester egy aláírást kaphatok? Előre köszönöm :D!
Jun 14 @ 11:21pm 
Rendben, beállítottam
Jun 14 @ 6:31am 
Haló kiki! Privát a fiókod kommentjei így nem tudom sajnos aláírni. A fiók biztonsági beállításokban tudod bekapcsolni, hogy írhasson bárki kommenteket!
Jun 14 @ 4:12am 
Hello mester! Esetleg egy aláírást kaphatnék? Előre is köszönöm:steamhappy:
Jun 13 @ 6:18am 
Természetesen. Ahová kérnek és tudok is, oda mindenhová adok aláírást! 🫡
Jun 13 @ 5:40am 
Szia Kewin! goat vagy és kedvenc videósaim egyike.❤ ja és egy aláírást kaphatok? :D
Jun 12 @ 10:51am 
Alairod a profilom szenszei🫪🙏🏼
Jun 10 @ 9:45am 
⬛⬛⬛⬛🟩🟩🟩🟩🟩🟩⬛⬛⬛⬛⬛⬛
⬛⬛⬛🟩🟩🟩🟩🟩🟩🟩🟩🟩⬛⬛⬛⬛
⬛⬛🟫🟫🟫🟫🟨🟨⬛🟨⬛⬛⬛⬛⬛⬛
⬛🟫🟫🟨🟫🟨🟨🟨⬛🟨🟨🟨⬛⬛⬛⬛
⬛🟫🟨🟨🟫🟫🟨🟨🟨🟫🟨🟨🟨⬛⬛⬛
⬛🟫🟫🟨🟨🟨🟨🟨🟫🟫🟫🟫⬛⬛⬛⬛
⬛⬛⬛⬛🟨🟨🟨🟨🟨🟨🟨⬛⬛⬛⬛⬛
⬛⬛⬛🟩🟩🟦🟩🟩🟦🟩🟩⬛⬛⬛⬛⬛
⬛⬛🟩🟩🟩🟦🟩🟩🟦🟩🟩🟩⬛⬛⬛⬛
⬛🟩🟩🟩🟩🟦🟦🟦🟦🟩🟩🟩🟩⬛⬛⬛
⬛⬜⬜🟩🟦🟨🟦🟦🟨🟦🟩⬜⬜⬛⬛⬛
⬛⬜⬜⬜🟦🟦🟦🟦🟦🟦⬜⬜⬜⬛⬛⬛
⬛⬜⬜🟦🟦🟦🟦🟦🟦🟦🟦⬜⬜⬛⬛⬛
⬛⬛⬛🟦🟦🟦⬛⬛⬛🟦🟦🟦⬛⬛⬛⬛
⬛⬛🟫🟫🟫⬛⬛⬛⬛⬛🟫🟫🟫⬛⬛⬛
⬛🟫🟫🟫🟫⬛⬛⬛⬛⬛🟫🟫🟫🟫⬛⬛
Jun 9 @ 5:01am 
Amerikai bohóc aki dbd-zik. Ki gondolta volna lmaooo
Jun 9 @ 2:35am 
-rep
Jun 8 @ 6:50am 
Yo Kewin kaphatok aláírást a profilomra? Válaszodat várom:)
Jun 8 @ 4:59am 
Teljesen random fogadom el a barátkérelmeket, nem valamiféle sorrendben. Ahogy szabadul fel hely mindig elfogadok amennyit csak tudok. 😅
Jun 5 @ 1:38pm 
Lennél a barátom steamen? Kervenc videosom vagy a backroomsom szerettem tőled
Jun 5 @ 1:32pm 
Heló! Köszi! 😁
Jun 5 @ 8:06am 
szia szerintem te egy nagyon jó videós vagy:)
Jun 5 @ 5:54am 
Folyamatos irogatás törlést eredményez. Sajnálom, de kérlek szépen olvassátok el a leírásomat steamen... NEM olvasom el, se NEM fogok válaszolni soha....
Jun 4 @ 8:54am 
haalooo ? en egyszer irtam rad es torolve lettem 😭
Jun 4 @ 7:32am 
Esélyes, hogy invite, trade kérelem, irogatás vagy inaktivitás miatt. Írja a fiókom leírása, ha valaki ilyeneket csinál folytonosan az törölve lesz. 😅
Jun 4 @ 4:10am 
Szia kew miért vettél ki a barátaid kőzt:rinconfused:
Jun 1 @ 11:26pm 
Lmaooo
May 31 @ 9:42am 
bocs teso el felejtettem 😭🙏
May 28 @ 2:45pm 
this mf aszondja :holding_back_tears: ez nem discord brochacho 😭😭😭
May 28 @ 11:14am 
peak kewin enjoyer :holding_back_tears: kell neki az a alairas
May 27 @ 2:57am 
+rep Nagyon szeretem a videoidat nezni sokszor feldobja napjaimat, esetleg ala tudnad e irni a profilom? :D
May 25 @ 7:34am 
Hali! A sorozatot magát ismerem, csatornán viszont semmiképp nem lesz mert a VN játékok nem éppen érdekes dolgok amiket néz az ember. 😅
May 25 @ 4:57am 
szia kewin! Ace Attorney rákukkantanál? egész jo kis game!
May 23 @ 10:23am 
jhonny mit csinal itt teso? :sob:
May 21 @ 3:30am 
-rep, nem válaszolt a kérdésemre
May 19 @ 6:06am 
@Gergo0214 Természetesen kaphatsz! Viszont privát a komment szekciód ezért nem tudok írni sajnos.
May 19 @ 5:08am 
+rep kaphatok egy aláírást a profilomra? És puszika
May 18 @ 11:48am 
+rep, meghívsz a szigetedre?
May 13 @ 2:56am 
+rep, esetleg kerhetnek egy alairast a profilomra? koszi
May 10 @ 1:13pm 
Yo, kint van már csak nem csináltam róla bejelentő videót mert a kontroller támogatás és a mobil port még fejlesztés alatt van. PC-re elérhető már a Demo. ✌️
May 10 @ 12:27pm 
Szia Kew! GONE mikor?
May 10 @ 10:21am 
Szia KeWin kaphatnék egy aláírást a profilomra? Köszi elöre is!