Comments
Jul 2, 2022 @ 3:42am 
Senkju Arturro69
Jul 2, 2022 @ 3:40am 
Heppi berthdej tu juuu
Apr 17, 2022 @ 5:04am 
Jak mnie słyszysz?
Apr 16, 2022 @ 2:25pm 
Halo Mietek!
Nov 14, 2021 @ 6:11am 
Witaj Benek :)
Nov 13, 2021 @ 4:56pm 
Elo elo 320 ;)
Oct 17, 2020 @ 6:43am 
Przenika ten łewonk jednak. Jak wchłania tą fale kwiecistą, to widać na tym wykresie z tyłu przy 9tyś.
I masz ten moment przenikania tego łewonku, to robi się ten odchył i włączasz wtedy wchłanianie ze strony tej fali, z której jest najmniejsza jeszcze!
Tak mi się wydaję, bo jak inaczej i facetka tak to tłumaczyła. Z resztą rób jak chcesz, bo ja to tak robię tylko odpowiedz napiszę jeszcze zaraz i zrobione.
No możesz próbować jak gadałeś ♥♥♥♥, ale nie wiem czy tak się opłaca, a zapis jeszcze musisz wtedy robić samemu. Materiały nisko zachodzą ♥♥♥♥, ale musisz się wcelować.
Nie chciałoby mi się na 80% z tamtej oceny tego wyciągać i jeszcze raz to od początku zaczynać.
Jan 24, 2019 @ 1:46pm 
3pac!
Dec 24, 2017 @ 7:06am 
Merry Christmas and Happy New Year :D
Mar 25, 2017 @ 9:56am 
+ rep 2 pac is dead
Sep 17, 2016 @ 10:10am 
:)
Feb 5, 2016 @ 3:32am 
:ss13heart:
Oct 9, 2015 @ 11:08pm 
rep
Oct 9, 2015 @ 1:43pm 
+rep
Jun 30, 2015 @ 1:20pm 
Nie dzieki :llama:
Jun 30, 2015 @ 12:54pm 
Już ją mam xd chcesz być moim paziem? ;d a może wybuchową kozą xD
Jun 30, 2015 @ 4:05am 
RIP przeciez pojechales po korone w albani ;'d
Jun 30, 2015 @ 3:56am 
Tak tak Kolbi xd
Jun 30, 2015 @ 3:09am 
2PAC RIP
Jun 23, 2015 @ 4:29pm 
▐▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▌
▐░█░█░░█▀█░░█▀▀░░█▀█░░▀█▀░░█░░█▀█░░█▄░█░▌
▐░█░█░░█▀█░░█░░░░█▀█░░░█░░░█░░█░█░░█░▀█░▌
▐░░▀░░░▀░▀░░▀▀▀░░▀░▀░░░▀░░░▀░░▀▀▀░░▀░░▀░▌
▐▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Jun 9, 2015 @ 6:27am 
:2::P::A::vectorcoin: :heart: YOU BRO <3
Jun 9, 2015 @ 6:20am 
╔══╗♫
║██║
║(o) ║♥music
╚══╝ 2 PAC ONLY RAPP <3
Jun 4, 2015 @ 5:19am 
:fly: signed by Flying_Doom :fly:
Jun 2, 2015 @ 5:58am 
Wtf xd :D:
Jun 2, 2015 @ 4:14am 
:O
Jun 2, 2015 @ 4:11am 
Kung Fury Hitler cie zapierdoli
May 27, 2015 @ 2:35am 
Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát :D: <3 :heart:
May 26, 2015 @ 7:43pm 
▄████▄────▄██████▄
██████────███____██─▄████▄──▄███▀
▀──▄█▀─▄▄─██████▀──██──██──██
─▄█▀──────███──────██████──██
██████───▄███▄────▄█▀──▀█▄─▀███▀ FOREVER <3
May 18, 2015 @ 6:48am 
LeL
Feb 2, 2015 @ 5:13pm 
Wjeżdżam xD :IS2:
Feb 2, 2015 @ 5:13pm 
To łapcie za karę :CrowdControl: :IS2: :diaxe:
Feb 2, 2015 @ 5:09pm 
Nie tutaj jest nasz chat my go przejmojemy !!! :D
Feb 2, 2015 @ 5:09pm 
Rozmawiajcie na waszych profilach :D:
Feb 2, 2015 @ 5:07pm 
to juć rozmawiać nie wolno z kolegą ? :B1:
Feb 2, 2015 @ 5:06pm 
Co tutaj się dzieje wtf
Feb 2, 2015 @ 3:58pm 
cześć
Feb 2, 2015 @ 3:57pm 
Elo!
Feb 2, 2015 @ 3:54pm 
:gordon:
Feb 2, 2015 @ 3:52pm 
No już na spokojnie Kolbi :)
Feb 2, 2015 @ 3:49pm 
no właśnie :B1:
Feb 2, 2015 @ 3:42pm 
Kolbi odpisuje sobie D:
Jan 26, 2015 @ 9:45am 
co racja to racja :B1:
Jan 12, 2015 @ 1:21pm 
░█▀▀ ░█▀█ ░█ ░█▀▀ ░░█▀▀ ░█▀█ ░█ ░█
░█▀▀ ░█▀▀ ░█ ░█ ░░░░█▀▀ ░█▀█ ░█ ░█
░▀▀▀ ░▀ ░░░▀ ░▀▀▀ ░░▀ ░░░▀░▀ ░▀ ░▀▀▀
Jan 7, 2015 @ 3:33am 
:D: :B1: :ss13ok: Potwierdzone info przez Violett :violettOK:
Jan 7, 2015 @ 3:01am 
KQLY z KQLYFORNII i tak CIĘ dopadnie :D:
Dec 31, 2014 @ 7:23am 
:balloon::balloon::balloon:happy new year ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Dec 24, 2014 @ 11:02pm 
Go back to the shadow !!! You shall not pass !!!!