STEAM GROUP
StrefaGier.com.pl Breach SGBreach
STEAM GROUP
StrefaGier.com.pl Breach SGBreach
7
IN-GAME
89
ONLINE
Founded
April 2, 2017
Language
Polish
Location
Poland 
140 Comments
May 13 @ 5:46pm 
kiedys to bylo, tylko nostalgia zostaje
Jan 17 @ 8:39pm 
Mam nadzieję że serwer kiedyś powróci
Jul 10, 2025 @ 5:30am 
♥♥♥♥♥ jak ja ♥♥♥♥♥ tęsknie za tymi latami spedzone na breachu (dawny nick hubciopirat)
Jun 2, 2025 @ 11:41am 
kiedy powrot sad
Aug 29, 2024 @ 11:49pm 
i tu nastaje pytanie, Azus kiedy breach 3.0?
Aug 18, 2024 @ 1:03pm 
elo żelo
Jul 14, 2024 @ 12:55am 
kiedyś to było
Apr 23, 2024 @ 12:25pm 
team breach#3 lolololo
Apr 3, 2024 @ 1:54pm 
necker kundel
Jan 25, 2024 @ 2:06pm 
Kiedyś to było
Jan 18, 2024 @ 10:52am 
team breach#3 pozdro
Sep 12, 2023 @ 11:22am 
Zmarło. Ale pamięć pozostanie!
May 12, 2023 @ 3:18pm 
kiedy breach #2
Jan 21, 2023 @ 2:12pm 
Bricz
Jun 26, 2022 @ 10:51am 
oh senpai
Apr 20, 2021 @ 10:58pm 
Teraz już nie strefa gier tylko nexusproject
Mar 2, 2021 @ 3:01am 
czemu nie ma waszego serwa
Nov 18, 2020 @ 2:09am 
usunięte
Nov 1, 2020 @ 3:23pm 
co sie stalo z scp?
Jun 1, 2020 @ 12:25am 
Witam wczoraj jak grałem miałem 5lvl i prawie 12 tys expa dziś wchodzę i mam 4 lvl i 43295 expa magię wiedzieć co się stało z moim expem?
May 23, 2020 @ 4:38am 
buleczka nje
May 17, 2020 @ 1:52pm 
Chciałbym dostać stałego gracza na starej maszynie miałem 97 h (nick bułeczka) a na nowej maszynie mam 6 h (też jako bułeczka) razem 103 h mój nick teraz bułeczka
Apr 26, 2020 @ 1:56pm 
Siemka moge zaufanego albo stałego jestem na serwerze okolo 6.5h dzienie
Apr 21, 2020 @ 12:07pm 
dacie mi stałego xD
Jan 27, 2020 @ 1:34am 
Powtórka z rozrywki.
Jan 25, 2020 @ 1:05pm 
ale bym se został adminem
Dec 21, 2019 @ 11:44am 
No kiedyś to było
Dec 21, 2019 @ 11:08am 
A ku##a dobre czasy były.
Jul 27, 2019 @ 4:11am 
ja mam takie ważne pytanie bo mam mapy z scp gm_sity19 czy jakoś tak i mam starą mape nową i sandbox i mam wszystko z scp a mi pisze że nie moge dołączyć bo brakuje gm_sity19 pomoże ktoś ? bende wdzięczny :60sMask:
Jul 25, 2019 @ 5:58am 
przywróć starego breacha z ubiegłego roku !!!!!
Jul 3, 2019 @ 1:23pm 
mam 100h miniorek czyli opertaot sprawdzal mam 100h i muj kolega nick GUGUŚ
gram bardzo tugo mam nadzieje ze dostane
Jun 29, 2019 @ 4:49am 
Mam 100godzin na dwóch nickach Na breachu nie wiem gdzie dać podanie o stałego gracza
May 4, 2019 @ 8:59am 
drogi Adminie proszę dodać do gry SCP Kajdanki:steamhappy:
Apr 20, 2019 @ 4:06pm 
Nie polecam rozpierdol taki admini maja w dupie to szkoda gadac
Apr 15, 2019 @ 12:06am 
Zgłaszam że teraz mam 1lvl i 30k exp a kiedyś miałem 2lvl i 46k exp (jeżeli mnie wysłuchaliście te dwie prośby to dziękuje bardzo :)
Apr 14, 2019 @ 11:58pm 
Na ile jest ban za przepuszczenie personela D jako MTF NTF ?(Tak wogule go nie zauważyłem
lub poprostu był w przebraniu MTF NTF) I jeżeli mnie od banujecie to objecuje że będę dużo bardziej przestrzegać regulamin.
Apr 11, 2019 @ 5:01am 
Chce zgłosić że straciłem 6lvl i 2600expa. Wcześniej grałem pod nickiem Karkilus. Dowody najlepiej pv na discordzie.
Oct 29, 2018 @ 11:55am 
chce zglosic ze stracilem 2 lvl i mam swiadka lukasza
:steamhappy:
Sep 23, 2018 @ 7:59am 
Halo ktoś mógłby się zająć moim zgłoszeniem utraty levela
Sep 19, 2018 @ 8:25am 
kiedy bede miec lvl ????????
Sep 19, 2018 @ 8:10am 
chciałem się spytać czy ban jest czasowy czy pernamentny
Sep 19, 2018 @ 7:33am 
a wyszedłem z servera bo musiałem kończyć wcale nie zrobiłem tego celowo
Sep 19, 2018 @ 7:32am 
mógłbym prosić o ub na breachu (dostałem ub za zabicie nie uzbrojonego d nie wiedziałem że nie można nieuzbrojone d jako nakuko) jeżeli dostał bym ub nie stwarzał bym problemów i przestudiował regulamin w 100 %
Sep 17, 2018 @ 5:58am 
usunelo mi 3 lvl i 10k xp
Sep 16, 2018 @ 12:16pm 
Exp mi spadl na 2 do tego samego co mam na 1
Sep 15, 2018 @ 6:54am 
ale jak nie to trudno *
Sep 15, 2018 @ 6:53am 
dobra już nic ale fajnie by było jak bym wczesniei dostal ub ale trudno
Sep 15, 2018 @ 6:03am 
dostałem bana za wyrażenie zdania o administracj które nie miało zamiar obrażenia nikogo ale administrator Necker jebnoł focha i dal moi tydzien za nic wiec prosze o skrucenie bana lub ub
Sep 8, 2018 @ 1:37pm 
spadł mi exp mam screanshota
Sep 8, 2018 @ 12:31pm 
wyzerowalo mi lvl ale mam swiadka AmVera