STEAM GROUP
RP Apocalypse RPAPO
STEAM GROUP
RP Apocalypse RPAPO
0
IN-GAME
14
ONLINE
Founded
September 9, 2016
Language
Polish
Location
Poland 
445 Comments
Jul 22, 2024 @ 3:35pm 
Skryba to budował samochód przez pół edycji, proszę się odpierdolić
May 6, 2023 @ 6:40am 
Skrybi i tak byli chujowi
Jan 5, 2022 @ 12:41pm 
Where is RP
Feb 3, 2021 @ 9:23am 
Kiedyś
Feb 3, 2021 @ 7:37am 
kiedy kolejna edycja?
Dec 27, 2020 @ 8:50am 
ApoRP potwierdzone na Garrys Mod 3
Dec 27, 2020 @ 7:31am 
Kiedyś to było a teraz już niema.
Apr 29, 2019 @ 2:07pm 
+1
Apr 24, 2019 @ 1:26pm 
Wtedy, kiedy będzie szansa, że pozyje dluzej niz tydzień
Apr 24, 2019 @ 11:09am 
Kiedy nowa edycja?

Jun 20, 2018 @ 3:31pm 
kiedy apo rp
Jun 8, 2018 @ 4:30am 
Ja tam nie wiem...
Apr 13, 2018 @ 1:47pm 
Tak wiele pytań, a tak mało odpowiedzi
Apr 13, 2018 @ 3:24am 
Co to życie?
Apr 13, 2018 @ 3:02am 
Co to komputer
Apr 13, 2018 @ 2:27am 
A co to steam?
Apr 13, 2018 @ 2:02am 
A co to ten garry's mod?
Apr 13, 2018 @ 12:22am 
Kto to moltag
Apr 13, 2018 @ 12:20am 
Co to apo? Nie znam takiego pojęcia
Apr 13, 2018 @ 12:03am 
Dokładnie
Ja nic nie wiem
Nic nie słyszałem
A wogóle to mnia tam nie było
Apr 12, 2018 @ 11:49pm 
Kłamstwa i socjalistyczna propaganda.
Apr 12, 2018 @ 2:27pm 
No chyba nie ten
Apr 12, 2018 @ 12:12pm 
Chodzą pogłoski że serwer ma wrócić....
Feb 7, 2018 @ 12:53am 
good
Jan 6, 2018 @ 4:51am 
W końcu!
Jan 6, 2018 @ 12:52am 
JUŻ NIE DŁUGO!!!!! APO RP NA TABLETY Z ANDROIDEM
Nov 13, 2017 @ 7:09am 
(*) dla serwera
Nov 11, 2017 @ 8:18am 
Ja mam moltaga i kłątucha, więc możesz mi jeszcze bardziej zazdrościć
Nov 11, 2017 @ 8:11am 
jak śmiesz mnie tak zdradzać z destorem, zrywam z tobą XD
Nov 11, 2017 @ 8:10am 
xDDD
Nov 10, 2017 @ 10:59am 
To dobrze xD
Nov 10, 2017 @ 8:46am 
tak
Nov 10, 2017 @ 8:46am 
Zazdrosny?
Nov 10, 2017 @ 8:20am 
>:(
Nov 10, 2017 @ 7:42am 
Tak, ale za to gra ze mną
Nov 10, 2017 @ 7:25am 
BEZEMNIE?! XD
Nov 10, 2017 @ 7:16am 
Moltag teraz tylko w robloxa gra
Nov 10, 2017 @ 7:15am 
jaktam armyRP wam idzie?
Nov 10, 2017 @ 7:03am 
Moltag popełnij samobójstwo skacząc z biurka. Już go nie zobaczymy. [*]
Nov 10, 2017 @ 4:34am 
Dawac ApocalypseRP
Oct 21, 2017 @ 1:14pm 
Narazie moltag próbuje scooby'ego z auta wyrzucić, chyba się pokłócili
Oct 21, 2017 @ 11:15am 
Kiedy moltagowi sie zachce, ponownie
Oct 21, 2017 @ 10:06am 
Kiedy bedzie ten serwer
Sep 29, 2017 @ 1:47pm 
Ta myszka jest jak telefon appla, bez fachowca nic nie zrobisz XD robie skan, jak to nic nie da to kupie nową.
Sep 29, 2017 @ 1:34pm 
Na odległość napewno nie pomogę, niewiem może rozkręć myszke i sprawdź
Sep 29, 2017 @ 1:24pm 
Kabel bez dziur, sterowniki też najnowsze.
Sep 29, 2017 @ 1:00pm 
Ale ona może przez kilka powodów tak migać, nie masz może gdzieś kabla uszkodzonego?
Sep 29, 2017 @ 12:57pm 
Łaaał to takie pomocne XD ona ma w lata i kosztowała 70zł, więch chyba da sie jakoś odratować.
Sep 29, 2017 @ 12:52pm 
Kup nową. (Nie musisz dziękować)
Sep 29, 2017 @ 12:47pm 
Czy ktoś wie jak rozwiązać problem z wyłączaniem sie myszy co 4 sekundy?