ГРУППА STEAM
Payday Troll PTroll
ГРУППА STEAM
Payday Troll PTroll
0
В ИГРЕ
24
В СЕТИ
Создана
23 мая 2012 г.
Комментариев: 81
23 июн. 2023 г. в 6:05 
Hello heisters, hyped for PAYDAY 3 ?
12 окт. 2021 г. в 22:23 
those were the days
24 дек. 2015 г. в 18:05 
Merry Christmas trolls
6 апр. 2015 г. в 23:54 
Playin a little PD1. Bringing back the good ole memories.
3 янв. 2015 г. в 15:52 
Crying a little bit here, thank you Almir, thank you everyone, I LOVE YOU GUYS!
5 янв. 2014 г. в 10:18 
Happy new year fellow trolls! and thanks again OVERKILL for the invitation!
27 мая. 2013 г. в 5:15 
Is my Loot Bag supposed to smell like gym socks?
5 фев. 2013 г. в 16:25 
Official PAYDAY: The Troll anthem: http://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ
2 фев. 2013 г. в 11:11 
So if im getting kicked, atleast it will be a comment of me.

17 дек. 2012 г. в 15:25 
hey guys i have new picture for the group :D

http://www.fybertech.com/4thread/co_26527991/1307190328535.png
maximum trolling
17 дек. 2012 г. в 11:22 
Hey guys whats up?????
16 дек. 2012 г. в 19:44 
Nice Trollin Picture!
14 дек. 2012 г. в 2:58 
Trollas
Me Hoxta
WoLOLf
Forever a Chains
9 дек. 2012 г. в 3:28 
U MAD BRO??? U MAD?
2 дек. 2012 г. в 10:52 
Gentlemen, we have a problem. That problem is.. not enough mad people.
14 ноя. 2012 г. в 13:17 
They see me trollin' they hatin'...

Let's keep this alive, you group of haters
24 авг. 2012 г. в 6:15 
Nice picture Knightmare!
18 авг. 2012 г. в 14:20 
Hey, you guys finally used my picture! :D
16 авг. 2012 г. в 17:04 
Nice profile pic! XD
16 авг. 2012 г. в 0:38 
The picture is cool.
11 авг. 2012 г. в 10:25 
Mentlegen
6 авг. 2012 г. в 18:01 
Gentlemen
4 авг. 2012 г. в 16:46 
4 авг. 2012 г. в 16:01 
If your masks disappear, just relog the game or Steam. It's a Steam connection issue.
4 авг. 2012 г. в 10:59 
Hoxton is a girl!
4 авг. 2012 г. в 10:01 
Get acces
4 авг. 2012 г. в 8:06 
oh, and make sure to have AI enabled
4 авг. 2012 г. в 8:00 
Yeah, it's a common glitch. The best way of fixing it permanently is to reset your stats and losing a couple of FWB games on Easy. If it doesn't work, keep losing. Your masks will be back in no time.
4 авг. 2012 г. в 7:43 
Sometimes the masks dissapear and then they come back eventually, probably a bug.
4 авг. 2012 г. в 6:24 
Think that's some kind of glitch but I found a way around it by logging off the game and logging back on and starting up my own lobby and moved it over to the troll masks. Also if that doesnt help I've even relogged on steam and started the game that way too and it worked again.
4 авг. 2012 г. в 4:02 
Ditto, my masks are gone :(
4 авг. 2012 г. в 3:31 
Same thing. Masks are dissapeared.
4 авг. 2012 г. в 0:53 
Hmm, my masks seem to have disappeared...
4 авг. 2012 г. в 0:04 
Thx so much for inviting me! Now i can use these funny masks too :D
3 авг. 2012 г. в 21:19 
My friend told me, that troll masks look bad. Why is he still not here?))
3 авг. 2012 г. в 11:18 
@Bambucha Still worth it ;) Although it seems that i only have the "me gusta" and "rage face" mask. I somehow cant see a mask on Dallas nor Chains, it is pictures as "random" :/
3 авг. 2012 г. в 7:31 
So many trolls here!!!!! :)
3 авг. 2012 г. в 3:02 
Banned! I'm banned on steam forums! LOOOL
3 авг. 2012 г. в 1:50 
Hey everybody!
2 авг. 2012 г. в 18:37 
Really glad that i managed to get one of the exclusive masks. Going to see if i can get my 3 best friends to play the game, so they can admire the mask ^^
2 авг. 2012 г. в 15:08 
Got permabanned on forums, Haha!
2 авг. 2012 г. в 14:47 
Everyone stares at me, when I'm trolling them with my new awesome masks))
2 авг. 2012 г. в 13:06 
Ladies and gents. A big howdy.
2 авг. 2012 г. в 11:13 
Wow im in! Glad you enjoyed my troll :D
2 авг. 2012 г. в 10:38 
LMAO! The trolling caused an incredible ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ on the internet...everything is trying to be hidden now as valve must be really angry. Btw I still love you overkill.
2 авг. 2012 г. в 10:36 
I just received 4 infraction points on the forums. The admins are pissed off, I guess :D
2 авг. 2012 г. в 10:35 
I am glad i am one of the lucky few that managed to get in here so far.
Thanks! 22 levels to go until i hit 145 :D
2 авг. 2012 г. в 10:10 
I'd like to thank Bo for keeping his end of the bargain. Looking through all those posts and invite people must be quite a task considering the amount of people that participated in the topic. Thank you.
2 авг. 2012 г. в 10:09 
Very nice I enjoy it all. :P