STEAM GROUP
Polska Rust pl_rust
STEAM GROUP
Polska Rust pl_rust
30
IN-GAME
214
ONLINE
Founded
January 15, 2014
Language
Polish
Location
Poland 
14,449 Comments
Jun 21 @ 12:41pm 
This comment is awaiting analysis by our automated content check system. It will be temporarily hidden until we verify that it does not contain harmful content (e.g. links to websites that attempt to steal information).
Jun 21 @ 12:09pm 
Witajcie , chętnie zagram z jakas ekipa mozna smialo zapraszac do znaj
Jun 21 @ 10:48am 
hej hej, szukam kogos do pogrania, dopiero zaczynam grac w ta gierke. jakby cos dm
Jun 19 @ 12:24pm 
Szukam stałego trio do gry vanilla 1.5kh+ 18+
Jun 16 @ 2:07pm 
szukam kogoś do grania będe kupował rust ale niemam z kim grać więc jak ktoś pograć to dc sosna_elo byniu#3633
Jun 15 @ 7:14am 
This comment is awaiting analysis by our automated content check system. It will be temporarily hidden until we verify that it does not contain harmful content (e.g. links to websites that attempt to steal information).
Jun 15 @ 7:09am 
This comment is awaiting analysis by our automated content check system. It will be temporarily hidden until we verify that it does not contain harmful content (e.g. links to websites that attempt to steal information).
Jun 11 @ 1:32pm 
Siemka mam pytanie czy ktoś może chciał zagrać na moim serverze rust jest nas tam mało. Więc dlatego zbieram ludzi nie jest to żaden taki oficialny server poprostu do pogrania na chilu eventy ja robie. Wiec jeśli ktoś chce sobie tak o pograć zrobić se baze itp. To zapraszam wyśle connect na priv. Zapraszm do pisania
Jun 11 @ 6:26am 
This comment is awaiting analysis by our automated content check system. It will be temporarily hidden until we verify that it does not contain harmful content (e.g. links to websites that attempt to steal information).
Jun 10 @ 2:44am 
Siema, dołącze z kolegą do ekipy, najlepiej vanillka albo x2. Kolega ma 1000, ja mam 1500 godzin. Mamy po 24 lata. Szukamy na długi czas, najlepiej ludzi zrównoważonych psychicznie :D.
Jun 7 @ 10:59am 
Ktoś do duo ?
May 17 @ 2:18pm 
This comment is awaiting analysis by our automated content check system. It will be temporarily hidden until we verify that it does not contain harmful content (e.g. links to websites that attempt to steal information).
May 12 @ 4:03pm 
This comment is awaiting analysis by our automated content check system. It will be temporarily hidden until we verify that it does not contain harmful content (e.g. links to websites that attempt to steal information).
May 11 @ 7:16am 
Potrzebuje 2 osób na weekend dm
May 8 @ 10:14am 
This comment is awaiting analysis by our automated content check system. It will be temporarily hidden until we verify that it does not contain harmful content (e.g. links to websites that attempt to steal information).
May 8 @ 12:48am 
Szukam ludzi do pogramia jest nas 2 mamy po 150h ale wmiare dobrze ogarniamy jesteśmy aktywni praktycznie zawsze wymagam tylko aktywności i coś tam ogarniania
May 7 @ 8:29am 
This comment is awaiting analysis by our automated content check system. It will be temporarily hidden until we verify that it does not contain harmful content (e.g. links to websites that attempt to steal information).
May 5 @ 9:09am 
Dołączę do jakiejś Ekipy RUST wiek +- 20-30 lat
-4.8k h
Może być vanilla ale stabilny server (no low pop)
Preferuje servery 2x/3x
Najwięcej czasu od piątku 17:00 do niedzieli ;)
Pozdro
Apr 28 @ 12:08am 
Cześć,

Szukamy max. 2óch osób do teamu.
Aktualnie jest nas duo - 14kh + 6kh

Minimum:
- 18 lat,
- 3-4kh,

Gramy w 99% vanille, często kulki śnieżne

Pozdro
Apr 27 @ 11:57am 
Ktoś coś duo trio
Apr 25 @ 1:43am 
This comment is awaiting analysis by our automated content check system. It will be temporarily hidden until we verify that it does not contain harmful content (e.g. links to websites that attempt to steal information).
Apr 16 @ 11:38am 
This comment is awaiting analysis by our automated content check system. It will be temporarily hidden until we verify that it does not contain harmful content (e.g. links to websites that attempt to steal information).
Apr 13 @ 6:27am 
Rekrutacja do sharksów
Wymagania:
1. 16+
2. 2000h+
3. Aktywność podczas wipe
4. VIP
Apr 8 @ 8:37am 
Siema szukam kogoś do wspólnej gry, jacyś chętni ?
Apr 6 @ 12:25pm 
This comment is awaiting analysis by our automated content check system. It will be temporarily hidden until we verify that it does not contain harmful content (e.g. links to websites that attempt to steal information).
Apr 6 @ 2:50am 
Szukam ekipy/ Lat 20 godzin 1.5kH
w tygodniu codziennie wieczorem do pozniejszej nocy online
od piątku do niedzieli mogę byc i 24/7.
Apr 5 @ 7:09am 
This comment is awaiting analysis by our automated content check system. It will be temporarily hidden until we verify that it does not contain harmful content (e.g. links to websites that attempt to steal information).
Apr 4 @ 12:35pm 
This comment is awaiting analysis by our automated content check system. It will be temporarily hidden until we verify that it does not contain harmful content (e.g. links to websites that attempt to steal information).
Apr 4 @ 4:44am 
gra ktoś dzisiaj szybkiego wipe do 22 ?
Apr 2 @ 9:56am 
This comment is awaiting analysis by our automated content check system. It will be temporarily hidden until we verify that it does not contain harmful content (e.g. links to websites that attempt to steal information).
Mar 29 @ 9:10am 
Szukam ekipy/y 18+
Mar 21 @ 2:28pm 
Siema, szukam osob/y do duo/trio, chetni dodajcie na steamie
Mar 17 @ 9:45am 
This comment is awaiting analysis by our automated content check system. It will be temporarily hidden until we verify that it does not contain harmful content (e.g. links to websites that attempt to steal information).
Mar 16 @ 9:21am 
This comment is awaiting analysis by our automated content check system. It will be temporarily hidden until we verify that it does not contain harmful content (e.g. links to websites that attempt to steal information).
Mar 12 @ 11:27am 
Wznawiam rekrutacje do ekipy , aktualnie jest nas 10 , ale nie każdy ma tyle czasu na gre , wiec zapraszam , wymagania 500 h + , wiek 16+ chętne osoby zapraszam na priv
Mar 4 @ 9:46am 
siemka wracam po latach szukam kogos do duo servera reszta priv
Mar 3 @ 7:24am 
siema szukam kogoś do duo albo chetnię dołączę do ekipy, 24 lata, 700h
Siema, szukam ludzi do ekipy
Feb 22 @ 5:30am 
szukamy zawodnikow na jutro oficjal wymagania zebys nie byl glupi
Feb 22 @ 5:14am 
Hej, szukam ekipy do gry, mam 450h 28 lat.
Feb 21 @ 6:40am 
Witam, potrzebuje 1-2 osób duo trio mam 2kh wipe 16-17 także dodawać szybko :steamhappy:
Feb 20 @ 1:42pm 
Chętnie do kogoś dołączę.
Feb 20 @ 9:29am 
This comment is awaiting analysis by our automated content check system. It will be temporarily hidden until we verify that it does not contain harmful content (e.g. links to websites that attempt to steal information).
Feb 19 @ 5:22am 
siemka pogral bym duo/trio
Feb 17 @ 7:55am 
This comment is awaiting analysis by our automated content check system. It will be temporarily hidden until we verify that it does not contain harmful content (e.g. links to websites that attempt to steal information).
Feb 15 @ 1:08am 
siemka, ktos chetny pograc :D
Feb 14 @ 1:53pm 
jak ktos chetny do gry to dodawac :)
Feb 14 @ 8:41am 
Siema jest ktoś chętny pograć w rusta ?
Feb 13 @ 2:19pm 
Jeśli chcesz pograć w normalnej ekipie:
https://discord.gg/fuTQKWmScN