STEAM-GROEP
The Elder Scrolls Universe - Nirn.Net Nirn.Net
STEAM-GROEP
The Elder Scrolls Universe - Nirn.Net Nirn.Net
291
IN SPEL
2,916
ONLINE
Opgericht
19 september 2012
240 opmerkingen
21 jun om 22:31 
hi
22 apr om 15:17 
comment 4 comment :flowey:
10 apr om 5:12 
feel free to add me :16bitHeart:
comment 4 comment :16bitHeart:
25 feb om 17:01 
feel free to add me :16bitHeart:
comment 4 comment :16bitHeart:
25 dec 2025 om 11:22 
:CLONE:
27 apr 2025 om 20:41 
I heard there were some goblins around here recently. Awful creatures!
27 mrt 2025 om 13:00 
Ребят, а куда сайт делся? Был лучший по вселенной и новостям
19 aug 2024 om 17:22 
Привет из 2024
28 feb 2022 om 14:49 
:cozyskyrimvr:
24 dec 2020 om 1:57 
Any ESO players here? Add me!!
24 sep 2020 om 17:54 
Any girl fans of oblivion/skyrim friend me! Looking for more friends :3
20 mrt 2020 om 23:00 
♥ the elder scrolls.
Anyone wish to talk about difficult achievements in Skyrim ?
See u : )
29 feb 2020 om 6:20 
Rate my artwork please for rate
16 feb 2020 om 18:07 
Arnima DLC mod is love :kiss:
13 sep 2019 om 9:08 
Bruma is da best !
22 aug 2019 om 10:38 
Hi guys i am here about gay meetings
9 jul 2019 om 17:33 
what is this place? i was just searching for skyrim logo wallpapers and i found one made by this nirn.net thing, so i tried to put that as a url in my browser but just got a "this page doesnt exist" error. i tried googling it but couldnt find any relevant info. the only results i found are this group here and some facebook group i cant even view without a facebook account... i have no idea what this place is about... is it a modding group? a guild/clan for ESO players? some sort of debunked wikia admin group? im so confused. someone please explain for me.
6 jul 2019 om 23:39 
Add me brooooo):caster_wink:
15 mei 2019 om 12:15 
Came to see if there was anyone still here :cozydarkseer: уй
17 feb 2019 om 12:08 
GAS
3 nov 2018 om 19:39 
It's the best online game ever!
23 okt 2018 om 12:18 
skyrim belongs to the nords
7 okt 2018 om 21:36 
Breton boyz
19 sep 2018 om 12:25 
[Verse 1]
This one time I came to Skingrad
I was tired and feeling down
Then my friend told me that Salmo
Has the best sweetrolls in town
So I went to try the sweetrolls
Got my best shirt ironed out
Then I took one bite, and by the Divines
I felt just like the Count

[Chorus]
I could eat sweetrolls all my life
That’d be fine with me [x2]

[Post-Chorus]
That’d be fine with me [x2]

[Verse 2]
So I bought a house in Skingrad
Cause I thought that now’s the time
With a belly full of sweetrolls
I decided to retire
I could die for Salmo’s baking
I could live outside his door
I could smell the sweetrolls anywhere
Brother, please, may I have some more?

[Chorus]
I could eat sweetrolls all my life
That’d be fine with me [x2]

[Post-Chorus]
That’d be fine with me [x2]

[Chorus]

[Post-Chorus]
16 jul 2018 om 20:06 
ОБАЖАЮ СВЯЗАННОЕ СО ВСЕЛЕННОЙ TES ЭТО ПРОСТО ВЕЛИКОЛЕПНО
28 jun 2018 om 1:22 
здарова челики, примите в гильдию teso plz. :steamsad:
26 jun 2018 om 10:02 
tes6 gonna be awesome
28 dec 2016 om 2:02 
Khajiit has wares if you have the coin
25 dec 2016 om 9:38 
*Molag Bal invades this group*
30 nov 2016 om 2:25 
e
22 aug 2016 om 10:10 
Hello! :steamhappy:
10 aug 2016 om 15:27 
Норды и прочая живность Тамриэля,добавляйтесь!:steamhappy:
6 aug 2016 om 2:16 
кто в тесо играет добавляйтесь)
2 aug 2016 om 5:04 
add me and like my screenshots
27 jun 2016 om 0:39 
Решал такую проблему с модами/скинами очень просто. Мне помогало. Переставлял игру на английский язык, устанавливал все, что хотел из мастерской, а затем переустанавливал обратно на русский. Попробуйте, но не гарантирую, что получится :whiterun:
16 mrt 2016 om 5:37 
Hey all :) hope you're having a great day!
23 feb 2016 om 15:23 
VilFort такая же фигня.
2 feb 2016 om 11:58 
kek
23 jan 2016 om 7:38 
народ, помогите пож. хочу поставить разные скины на игруху, нажимаю на подписанные, вижу как оно скачивалось, но в файлах этих скинов нету. что делать?
12 jan 2016 om 0:37 
скорее всего просто баг
8 jan 2016 om 12:01 
Почему , когда я прихожу в Коллегию Винтерхолда и оставляю Лидию ждать меня там, то она начинает беситься и нападать на всех кто ей попадётся там? :steamfacepalm:
11 dec 2015 om 0:14 
моя любимая тарелка в скайриме:steamhappy:
11 dec 2015 om 0:13 
привет всем
17 okt 2015 om 21:28 
Всем привет.
22 aug 2015 om 7:37 
:steamhappy:
5 jul 2015 om 3:05 
Ребят, хотел спросить, а осенняя расспродажа будет ?
4 jul 2015 om 8:31 
Muratov[zrF]M. Стеклянные витрины открываются и все предметы, что ты туда положил, оказываются на полу рядом. Иногда проваливаются текстурки стендов для брони. Но ты можешь поставить кровать в прихожей, кек.
27 jun 2015 om 7:12 
а мод на строительство дома, нормально работает? без багов?
12 jun 2015 om 0:45 
на летней распродаже есть шанс купить все 0_0