Інсталювати Steam
Увійти
|
мова
简体中文 (спрощена китайська)
繁體中文 (традиційна китайська)
日本語 (японська)
한국어 (корейська)
ไทย (тайська)
Bahasa Indonesia (індонезійська)
Bahasa Melayu (малайська) БЕТА
Български (болгарська)
Čeština (чеська)
Dansk (данська)
Deutsch (німецька)
English (англійська)
Español - España (іспанська — Іспанія)
Español - Latinoamérica (іспанська — Латинська Америка)
Ελληνικά (грецька)
Français (французька)
Italiano (італійська)
Magyar (угорська)
Nederlands (нідерландська)
Norsk (норвезька)
Polski (польська)
Português (португальська — Португалія)
Português - Brasil (португальська — Бразилія)
Română (румунська)
Русский (російська)
Suomi (фінська)
Svenska (шведська)
Türkçe (турецька)
Tiếng Việt (в’єтнамська)
Повідомити про проблему з перекладом


┊┊┊┊╭╮╭╮┊┊┊┊┊┊┊┊
┊┊┊┊┃┃┃┃┊┊┊┊┊┊┊┊
┊┊┊┊┃┃┃┃┊┊┊╭━━━╮
┊┊┊╭┛┗┛┗╮┊╭╯HAPPY┃
┊┊┊┃┈▆┈▆┃┊┃EASTER!┃
┊┊┊┃┈┈▅┈┃┊╰┳━━━╯
┊┊┊┃┈╰┻╯┃━━╯┊┊┊┊
▬▬▬ĸ.o▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
https://exit.yueirsjskjl.cf/id/pastxldepapa/
Merry Christmas my friend, I hope we play together for a long time. You are one of the good guys.
Feliz Navidad mi amigo, espero que juguemos juntos durante mucho tiempo. Eres uno de los buenos.С Рождеством, мой друг, надеюсь, мы будем играть вместе еще долго. Вы один из хороших парней.
We know it, not think!!
Nice Emoticons man XD!!
so, is for you no matter to wich clan join?? =D
i´m new in this group and i would like know more good players, because i would like to learn better gaming doom multiplayer!!! =) Can someone help me??
best regards
Bandos