ГРУПА STEAM
Doom Multiplayer Doom MP
ГРУПА STEAM
Doom Multiplayer Doom MP
56
У ГРІ
375
У МЕРЕЖІ
Заснована
26 березня 2013 р.
Мова
англійська
Місце
United Kingdom (Great Britain) 
Коментарів: 131
16 квіт. о 21:18 
peak
24 берез. о 4:34 
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
┊┊┊┊╭╮╭╮┊┊┊┊┊┊┊┊
┊┊┊┊┃┃┃┃┊┊┊┊┊┊┊┊
┊┊┊┊┃┃┃┃┊┊┊╭━━━╮
┊┊┊╭┛┗┛┗╮┊╭╯HAPPY┃
┊┊┊┃┈▆┈▆┃┊┃EASTER!┃
┊┊┊┃┈┈▅┈┃┊╰┳━━━╯
┊┊┊┃┈╰┻╯┃━━╯┊┊┊┊
▬▬▬ĸ.o▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
21 берез. о 7:50 
steam delete my pfofile after i call a cheater a cheater... thy 4 nothing wtf ... steam loves ans support cheating - sady buit fact
17 берез. о 2:42 
Cheater WARNING - usses ddl 8 cheats
https://exit.yueirsjskjl.cf/id/pastxldepapa/
9 берез. о 10:53 
What’s up!
14 черв. 2025 о 5:45 
sup chat
26 берез. 2025 о 10:36 
:smoke::Nanosuit_Veteran:
24 груд. 2024 о 8:27 
Frohe Weihnachten mein Freund, ich hoffe wir spielen noch lange zusammen. Du bist einer der Guten.
Merry Christmas my friend, I hope we play together for a long time. You are one of the good guys.
Feliz Navidad mi amigo, espero que juguemos juntos durante mucho tiempo. Eres uno de los buenos.С Рождеством, мой друг, надеюсь, мы будем играть вместе еще долго. Вы один из хороших парней.
14 груд. 2024 о 4:10 
HERE COMES THE NIGHT TRAIN!!!!
2 верес. 2024 о 9:03 
Jo, i see i'm still in this group and its still huge, but anyone of you still playing?
12 серп. 2024 о 0:10 
Dead Chat :steamsad:
13 квіт. 2024 о 22:16 
:cigarettes:
30 жовт. 2023 о 12:40 
addd:DLskull:
30 жовт. 2023 о 4:32 
whos up gooning to the doom marine rn
6 берез. 2023 о 15:47 
Yooo need someone for grinding XP :wrynhappy:
30 серп. 2022 о 7:49 
да
20 серп. 2022 о 12:46 
живые есть?
1 груд. 2021 о 15:12 
Жоска добавляю русскоязычных DOOMерiв
20 берез. 2021 о 9:05 
come at me doom 2 pvp
22 квіт. 2020 о 7:27 
i can play zandronum, doom 3 and doom 2016
29 лют. 2020 о 11:33 
ninga
25 груд. 2019 о 16:10 
Yo, Doomers!!
14 квіт. 2019 о 1:12 
hI
23 січ. 2018 о 5:28 
Rip and tear!
3 листоп. 2017 о 18:46 
i only play doom 3 normal
14 трав. 2017 о 12:12 
anyone want to play doom 2 with brutal doom on zandronum
4 трав. 2017 о 18:13 
Does this group do new and old doom?
7 лют. 2017 о 5:55 
anyone playing multiplayer rn? I have never tried it
26 січ. 2017 о 0:28 
=D
We know it, not think!!
Nice Emoticons man XD!!
26 січ. 2017 о 0:19 
[BFG] is best i think :humiliation:
26 січ. 2017 о 0:07 
Hello datacore ^^
so, is for you no matter to wich clan join?? =D
22 січ. 2017 о 0:47 
Some Clan Recrute ?:UAC:
16 груд. 2016 о 2:35 
Hello there!! =)
i´m new in this group and i would like know more good players, because i would like to learn better gaming doom multiplayer!!! =) Can someone help me??
best regards
Bandos
13 груд. 2016 о 3:55 
I lost all my multiplayer progression :( My save was corrupted. But my campaign mode progress was still there and my ranking on Arcade mode is still there.
6 серп. 2016 о 9:19 
looking for DOOM 3: BFG Edition players to play with.
6 лип. 2016 о 22:17 
looking for doom16 players. coop or vs im up for both
29 черв. 2016 о 18:11 
Is this group even alive anymore? I want to play more Doom 3 online. =)
23 черв. 2016 о 13:40 
Who wants to play some doom now? Join the chatroom for invites! :D
12 черв. 2016 о 13:04 
Came across a few cheaters today, bottomless clip, unlimited range, wallcheat.. just sniping with the super shotgun, shooting as fast as assault rifle from anywhere. crazy!
6 черв. 2016 о 3:49 
does the new doom have any anticheat?
3 черв. 2016 о 6:29 
Doom 2016 - Arena Multiplayer, come join me please, not sure why so few people aren't playing this! :O
17 квіт. 2016 о 15:20 
The season pass makes me cringe.
1 квіт. 2016 о 12:54 
Closed beta access comes with a doom or wolfenstein pre-order.
1 квіт. 2016 о 11:33 
is the beta free for all?
1 квіт. 2016 о 7:55 
31 жовт. 2015 о 11:02 
Planning on doing some Doom 3 BFG multiplayer with some people tonight for a halloween bash, if anyones interested just hit me up!
17 жовт. 2015 о 0:24 
: DOOM 3 bfg edition multiplayer, im starting a server now, who wants to join? ill wait
1 жовт. 2015 о 20:07 
30 верес. 2015 о 1:15 
Hello everybody, be sure to friend me if u want to play DOOM 3 BFG mp with me. for me the multiplayer is not dead because I have had several games on the mp with friends from this group. And if you reply or friend me u should be having several fun games of multiplayer with me and my friends, I am also thinking about starting a tourney match and everyone is invited. If you have added me as friend and I have accepted I will tell you when this Tourney is on and when i am about to start a game of mp.