STEAM GROUP
[Deluge] The Masons DelugeTMS
STEAM GROUP
[Deluge] The Masons DelugeTMS
0
IN-GAME
2
ONLINE
Founded
August 22, 2015
13 Comments
May 9, 2017 @ 9:50am 
Elo ♥♥♥♥♥, problemy mamy bo ive ustawil GFa i nie ma ludzi, wbijacie?
Jul 9, 2016 @ 3:21pm 
Moze przyjde
Jul 9, 2016 @ 9:35am 
zostawię to tutaj, może ktoś będzie chętny
Jul 9, 2016 @ 9:35am 
HITMEN Filcefix: elo. ktos z masonów jeszcze ciśnie delunge, albo chciałby, tylko nie cisnie, bo ive ma małe jajka i ssie kiełbachy kosmitom i nic z tym nie robi?
HITMEN Filcefix: bo jak byście chcieli ocierac muszkietem, to mozecie do nas wbijać na eventy, dziś, co 3 tygodnie w sobote o 19, i prawie co niedziele o 21.20.
Jun 19, 2016 @ 11:50am 
To nadal jedyny sluszny klan na delungu
May 8, 2016 @ 7:51am 
jebac hakka
Mar 11, 2016 @ 9:38am 
:/
Mar 10, 2016 @ 2:11pm 
NIGDY
Mar 10, 2016 @ 9:03am 
Szkoda czasu na dźganie patykiem trupa.
Mar 10, 2016 @ 6:31am 
Kiedy robimy reaktywację ???
Aug 26, 2015 @ 9:19am 
O bosze ile fejmu
Aug 25, 2015 @ 1:12pm 
Masony z Chivalry :P Czas pobrać Deluge'a ;<
Aug 25, 2015 @ 8:07am 
Zawsze chciałem być masonem