GROUPE STEAM
CZSKstarci
GROUPE STEAM
CZ/SK kteří si chtějí ještě jednou zahrát CSS CZSKstarci
0
DANS UN JEU
4
EN LIGNE
Fondé le
4 avril 2024
À PROPOS DE CZ/SK kteří si chtějí ještě jednou zahrát CSS

DISCUSSIONS POPULAIRES
8 commentaires
17 nov. 2024 à 2h33 
Ahoj skupinko. Narazil jsem na Vás "vesměs" omylem, ale jsem rád, že tu jsem. Rád bych se zeptal borci, taky jsem ze starší éry - TWSE, Urna atp.. jestli se třeba nějak nezkusíme angažovat v tom, rozjet i další česko-slovenské servery na CS:S. Dost lidí v CS2 nevidí budoucnost a vrací se k oldschool sféře, která je stále aktivní. Kdybyste něco chystali, rád se přidám :) !
29 sept. 2024 à 2h10 
Díky za pozvání Pejro... jooo tyjo já ani nechci vědět kolik jsem nahrál hodin na 1.6 a Source. Matně si některé z Vás pamatuji... Hrál jsem taky hodně s Teabagem, Pxlem, Faakym, Kysuem Zavorem, Turistou....Pamatujisi si taky Plesnivou_svacinu :D, Axlinku, Wintra, Hrbce...
Chtělo by to sem tam zahrát...
5 avr. 2024 à 13h16 
Jo, předtím snad ještě zapařit, to byl teprve bizár public
5 avr. 2024 à 13h16 
Genro, já ten server klidně zajistím, to není problém. Spíš mi jde o to, abychom si zahráli a nebyla tam komunita o 4 lidech.. :-D (takže sonduji zájem).
5 avr. 2024 à 11h54 
Ty kráso chameleon - to je oldskůl!
5 avr. 2024 à 7h34 
Hele ceskych serveru neni, a určitě ne dobrých. Já Source hrávám ještě párkrát za měsíc. Záleží kdo co preferuje. Klasicky rotace map servery netáhnou, tam nejsou lidi. Jede v podstatě jen D2. A tam třeba DE a FR servery mají tak nějak slušně nastavené, Rusi zase jedou na 60slotu že se tam muže oživovat a podobně...
TOUT VOIR (36)
MEMBRES DU GROUPE
0
DANS UN JEU
4
EN LIGNE
3 DANS LE CHAT
Entrer dans le chat
Fondé le
4 avril 2024