ГРУППА STEAM
Counter-Strike Beta 5.2 CSB52
ГРУППА STEAM
Counter-Strike Beta 5.2 CSB52
4
В ИГРЕ
32
В СЕТИ
Создана
4 августа 2012 г.
Комментариев: 9
21 мар в 9:47 
merhaba 5.2 için server varmı
9 янв. 2022 г. в 10:05 
is there any way to host a linux server with it, or is this just a way to play on windows?
9 апр. 2020 г. в 8:47 
any servers up for it?, if so anyone down to play?
17 янв. 2018 г. в 12:59 
how can i set the video mode? its stuck at 800x600 and i cant set it to 1920x1080 in options
26 апр. 2017 г. в 18:11 
Thanks for this.. I wondered if you could do the same for another version of cs.. think it must be Half Life version 1 1 0 8 so I can play my old demos?
11 мая. 2016 г. в 17:08 
server ıp
21 мар. 2016 г. в 5:27 
how to play bot?
7 фев. 2016 г. в 6:10 
I am
14 ноя. 2015 г. в 12:11 
Anyone intersted of playing this?