STEAM GROUP
CrSk Autos CRSKAUTOS
STEAM GROUP
CrSk Autos CRSKAUTOS
17
IN-GAME
131
ONLINE
Founded
April 15, 2017
208 Comments
Apr 22 @ 1:29am 
Как мне с тобой связаться по вопросу приобретения мода?
Jul 10, 2025 @ 6:11am 
add me
Nov 21, 2024 @ 9:36pm 
im join
May 23, 2024 @ 5:18am 
Сделайте pajero 4 2008, буду благодарен, моя любимая машина, могу заплатить, если автор скажет.
Mar 26, 2024 @ 2:28am 
add me
Mar 25, 2024 @ 2:07pm 
I WANTED TO PUT IT ON A DAYZ SERVER, MERCEDES SUV. BMW X5 X6, LANCER EVO X, BMW SEDAN, AMONG OTHERS, I WANTED TO KNOW HOW TO GET A LICENSE.
Mar 25, 2024 @ 2:39am 
what game is it? and which cars
Mar 24, 2024 @ 5:44pm 
Friend, I'm interested in using your cars on a server I'm creating, do you sell or authorize the use of some?"
Mar 7, 2024 @ 2:58am 
спасибо что ответили)
Mar 7, 2024 @ 2:57am 
:(
Mar 7, 2024 @ 2:43am 
не знаю, его делал другой автор
Mar 7, 2024 @ 2:28am 
что делать если моды от simfphys не показываются в меню спавна ? их просто нет
Nov 18, 2023 @ 9:45am 
Хотел бы узнать цены на авто
Oct 16, 2023 @ 7:13am 
А можно узнать цену на авто Mitsubishi Lancer X?
Jul 5, 2023 @ 3:39am 
в друзья добавить
Jul 5, 2023 @ 1:30am 
@CrushingSkirmish
Можно у вас приобрести автомобили? Как с вами связаться?
Jul 3, 2023 @ 7:23am 
add me
Jul 3, 2023 @ 7:21am 
Can i purchase some vehicles from you for dayz please?
Sep 18, 2022 @ 5:48am 
для DayZ
Sep 18, 2022 @ 5:47am 
Сделаешь Mercedes Benz W140 S600
Sep 29, 2021 @ 3:58am 
crsk love :steamthumbsup:
Sep 28, 2021 @ 2:55pm 
уже есть у willi
Sep 28, 2021 @ 2:39pm 
Сделаешь ниву?
Jul 16, 2021 @ 3:26pm 
what
Jul 16, 2021 @ 1:05pm 
do you make these vehicles out of existing models on the workshop?
Jul 10, 2021 @ 2:44pm 
i don't make simfphys
Jul 10, 2021 @ 2:43pm 
To be fair, i would like it if oyu would make a simfphys port of your Fiat 126p!
Apr 27, 2021 @ 2:52am 
Hello, can you add a friend to discuss the cooperation
Mar 11, 2021 @ 12:25pm 
Requires complete remake
Mar 11, 2021 @ 12:17pm 
is it possible to port the garrys mod cars from your pack into dayz? these cars are amazing
Feb 28, 2021 @ 10:14am 
Привет, сделаешь bmw m5 f90 2021 для гм?
Nov 17, 2020 @ 5:45am 
Переустановить
Nov 17, 2020 @ 4:42am 
слушайте текстура эмо на машинах что делать
Sep 24, 2020 @ 7:18am 
А сколько примерно будет стоить создание аналогичной машины, но оставшейся в опытном варианте. Правда по ней материалов - только две фотографии да мной сделанный "боковичок".
Sep 23, 2020 @ 2:22am 
это заказное авто, заказчик будет против
Sep 22, 2020 @ 9:39pm 
Видел АПП-66 в моде для ДайЗ. Возможно приобретение такового для АрмА3? Только с возможностью самостоятельной перекраски некоторых текстур.
Sep 15, 2020 @ 3:46am 
Привет, можешь пожалуйста сделать модельку Nissan Skyline R34 ?
Sep 7, 2020 @ 2:17pm 
y love you cars ported for sa pls ported is https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/152263-rachel-s-350z/ rachel 350z pls is mi fav
Aug 31, 2020 @ 4:27pm 
Can you make the 04' F150 Lariat Super Crew Cab 4WD 5.4L V8?
Aug 18, 2020 @ 10:22am 
could you port the 1974 honda civic from forza horizon 4? or is it not planned.
Jun 8, 2020 @ 4:35am 
не
Jun 8, 2020 @ 4:33am 
Здравствуй, сможешь сделать модель Lexus RX 270 в GM?
May 31, 2020 @ 8:49am 
I've stumbled upon this group in a 2-year search for a detailed model of a 1967 Shelby GT500 the way it appeared in Gone in 60 Seconds. The only existant model suffers from serious smoothing and possibly modeling errors and is impossible to use for video/poster purposes. Models of this car exist everywhere. If you're not planning to port one of said models, it would be helpful if you pointed out one that is suitable for porting.
Jan 4, 2020 @ 6:37am 
okay
Jan 4, 2020 @ 6:08am 
not planned
Jan 4, 2020 @ 5:54am 
i really thinking about Dodge Diplomat port into gmod.
and please port Dodge Diplomat because it's my buddy
https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/105870-dodge-diplomat-1981-1987.html
Jan 3, 2020 @ 9:49am 
it's already made by ctv
Nov 16, 2019 @ 11:02am 
would it be too difficult to make a c8 corvette?
Nov 16, 2019 @ 1:27am 
а ты сделаеш газельку или зил 130 версию автобуса
?
Oct 22, 2019 @ 4:31pm 
make a 2007 pontiac solstice gxp :steamhappy: