ГРУППА STEAM
Tree of Savior INT Closed Beta 1 ToSINT
ГРУППА STEAM
Tree of Savior INT Closed Beta 1 ToSINT
6
В ИГРЕ
50
В СЕТИ
Создана
31 июля 2015 г.
Комментариев: 11
1 окт. 2015 г. в 14:04 
4 авг. 2015 г. в 17:44 
AHHH just under 2 more hours!
4 авг. 2015 г. в 14:50 
Cant ♥♥♥♥♥♥♥ wait
3 авг. 2015 г. в 12:44 
HF & GL ( ´ ▽ ` )ノ
2 авг. 2015 г. в 23:37 
Looking for legit hardcore players for ToS! :O Refer to this reddit post since im lazy to type it again =X its late!
https://www.reddit.com/r/treeofsavior/comments/3ffrtj/looking_for_really_hardcore_playerguild_to_play/
P.S. No time is posted because if you're a hardcore player, you'd still be playing! ;)
Also let me know if you're going to add me, your name because i have a lot of spam invites, gotta know to actually add! X_x
31 июл. 2015 г. в 16:53 
hype!!
31 июл. 2015 г. в 14:34 
Is this the correct timezone of the server?
http://www.timeanddate.com/time/zones/est
31 июл. 2015 г. в 13:30 
Cool, can't wait to hit this game hard and see what happens. Gratz for getting in the Beta guys.
31 июл. 2015 г. в 13:04 
heck yeah!
31 июл. 2015 г. в 12:59 
cbt start on 4 est, newest email say so
31 июл. 2015 г. в 12:58 
Each day of the closed beta will be a new discussion!