Zainstaluj Steam
zaloguj się
|
język
简体中文 (chiński uproszczony)
繁體中文 (chiński tradycyjny)
日本語 (japoński)
한국어 (koreański)
ไทย (tajski)
Bahasa Indonesia (indonezyjski)
Bahasa Melayu (malajski) BETA
български (bułgarski)
Čeština (czeski)
Dansk (duński)
Deutsch (niemiecki)
English (angielski)
Español – España (hiszpański)
Español – Latinoamérica (hiszpański latynoamerykański)
Ελληνικά (grecki)
Français (francuski)
Italiano (włoski)
Magyar (węgierski)
Nederlands (niderlandzki)
Norsk (norweski)
Português (portugalski)
Português – Brasil (portugalski brazylijski)
Română (rumuński)
Русский (rosyjski)
Suomi (fiński)
Svenska (szwedzki)
Türkçe (turecki)
Tiếng Việt (wietnamski)
Українська (ukraiński)
Zgłoś problem z tłumaczeniem

!!!
https://plug.dj/-6286490679062368946
--> http://exit.yueirsjskjl.cf/groups/nba2kTeam-up/discussions/0/312265672105466422/
else for a 5 vs 5 "all-star team-up only" games might try that group too ---> http://exit.yueirsjskjl.cf/groups/legendsteamup
hf and gl getting in some team-up soon
hf and gl
and since aint the first time you temporarily needed to be banned gone sign in here again---> http://exit.yueirsjskjl.cf/groups/nba2kTeam-up/discussions/0/350540974015285055/ so we and of course you know you gone somehow be able to stick with the simple rules of the group chat next time you around cause we hold you down to that puplic resign of your own then.
else more detailed "how to do..", "group information...", "rule book..."questions answering ---->
http://exit.yueirsjskjl.cf/groups/nba2kTeam-up/discussions/0/312265672105466422/ <--- right their!
Hello. Please help me. I installed new OS. But i cant play nba2k14 online. I entered right acoount name, password but show message "You must be sign in to access this feature". How to fix ?? Help me plse. I have CD key.