STEAM GROUP
Half-Life [PL] HLpoland
STEAM GROUP
Half-Life [PL] HLpoland
1
IN-GAME
22
ONLINE
Founded
November 5, 2016
Language
Polish
Location
Poland 
42 Comments
Oct 30, 2019 @ 12:45pm 
<3
Oct 30, 2019 @ 12:30pm 
nakazuje ruszyć tłuste dupsko i przywrócić tą grupe do działania
Apr 30, 2019 @ 9:43am 
żyje żyje
Apr 29, 2019 @ 11:07pm 
sejma czy ta grupa jeszcze żyje ?
Dec 25, 2017 @ 4:42am 
ja też:D
Dec 23, 2017 @ 2:08am 
Nawzajem wszystkim :DD
Dec 23, 2017 @ 1:32am 
Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku
Dec 20, 2017 @ 10:38am 
kto chce pograć Sven Co-Op?
Dec 17, 2017 @ 1:31am 
lelxd
Dec 5, 2017 @ 8:43am 
d o b e t y
Dec 5, 2017 @ 8:43am 
pobieram wc mappack :steamhappy:
Dec 4, 2017 @ 11:59am 
lol wtf
Dec 3, 2017 @ 11:53pm 
O co tu chodzi?
Dec 3, 2017 @ 6:21am 
Nie xd
Dec 3, 2017 @ 6:14am 
XDD nie wolno bo mają rację xD
Dec 3, 2017 @ 4:46am 
Oj bo was dwóch zbanuje
Dec 3, 2017 @ 4:23am 
nom
prawda
Dec 3, 2017 @ 4:18am 
beta była lepsza!
Dec 2, 2017 @ 9:16am 
witam
Dec 2, 2017 @ 9:16am 
hej

Nov 11, 2017 @ 5:49am 
Nudzę się na Steamie a zapomniałem że jest Sven Coop
Oct 10, 2017 @ 1:46am 
Wszystkim życzę miłych 10-tych urodzin Epizodu 2 :steamhappy:
Sep 27, 2017 @ 3:13am 
A Dobrze xd trzeba kiedyś zrobić jakąś wspólną grę w np;Sven co-opa :P
Sep 26, 2017 @ 11:20pm 
Co tam?:steamhappy:
Aug 8, 2017 @ 1:07am 
Witaj :)
Aug 7, 2017 @ 11:59pm 
witajcie
Jun 30, 2017 @ 4:59am 
Miłych wakacji:steamhappy:
Jun 28, 2017 @ 6:16am 
Witamy XD
Jun 28, 2017 @ 6:15am 
Siema
Jun 26, 2017 @ 2:01am 
:headcrab:
Jun 26, 2017 @ 1:59am 
Feb 21, 2017 @ 8:04am 
Polecam zagrać w Black Mesa.Bardzo dobra grafika,można pograć w HL1 na nowej lepszej grafice
Feb 21, 2017 @ 7:56am 
ja przeszłem HL1 w sven coop,fajnie się gra
Feb 2, 2017 @ 10:51am 
ktoś oceni mój poradnik z lista postaci w hl2? :P (wykluczając epizody)
http://exit.yueirsjskjl.cf/sharedfiles/filedetails/?id=841401783
Jan 30, 2017 @ 8:58am 
Witaj, gierok_ :)
Jan 30, 2017 @ 8:33am 
Witam.
Jan 4, 2017 @ 12:13pm 
Ja tam co roku każda część co roku przechodzę xD a jedynek to nawet 2 razy.Pobierz sobie Sven Co-op na steam'a tam możesz grać Hl 1,Blue shift,Opposing Force i różne mody na multi gra jest za Darmo !
Jan 4, 2017 @ 12:10pm 
Nie ma to jak przechodzenie wszystkich części HL od nowa poraz 20 raz
Nov 26, 2016 @ 8:45am 
xD
Nov 26, 2016 @ 8:45am 
Too soon
Nov 26, 2016 @ 6:44am 
▅ ╱▔▔▔▔▔▔▔╲        .★(░)★
▕▕╱╱╱╱╱╱╱╱╱╲╲       .✰/█✰
▕▕╱╱╱╱╱╱╱╱▂▂╲╲       .✰/██✰
╱▂▂▂▂▂▂╱╱▂◤◥▂╲╲      .✰/███✰
▔▏▂┗┓▂▂▕░░░░░░░▕▔     ..✰/████✰
░▌┍┯┑┍┯┑▌░▛░░░▜░▌   ._██__✰{█████}✰
░▌┝┿┥┝┿┥▌░▌░░░░▍ ▌ .( • • ) ✰{██████}✰
░▌┕┷┙┕┷┙▌░▌░░░░▍ ▌ .─(░•░)─  _||_
░▌❥✿✿✿✿❥▍▩▩▩▩▩▩ ▌ ╬╬╬ (░ • ░)   \\__//
☸„„„„„„„„„☸„„„„„„„„„☸„„„„„„„„„☸„„„„„„„„„☸„„„„„„„„☸„„„„„„„„☸ wesołych swiąt!
Nov 7, 2016 @ 10:25am 
Miło widzieć że nasza mała grupka tak szybko rośnie :)