STEAM GROUP
Grand Theft Auto V Romanian Community GTAVROCREW
STEAM GROUP
Grand Theft Auto V Romanian Community GTAVROCREW
1
IN-GAME
10
ONLINE
Founded
February 22, 2015
Language
Romanian
Location
Romania 
31 Comments
Jan 17, 2017 @ 8:54am 
Ruleaza ?
i7-7700k
32 gb ram
gtx titan x 12 gb
Aug 7, 2015 @ 12:33pm 
Ruleaza?

Laptop Lenovo IdeaPad G500 cu procesor Intel® Core™ i7-3612QM 2.10GHz, Ivy Bridge, 6GB, 1TB, AMD Radeon HD 8570 2GB, FreeDOS
Jul 29, 2015 @ 3:24am 
Rulează ?

RADEON HD5450 2GB
DUAL-CORE SEMPRON 1250+ 2.20GHZ
3 RAM
Win 7 64 bit
May 8, 2015 @ 6:37am 
Da cred ca va merge destul de bine pe normal settings. Probabil undeva la 25 40 fps sa zicem :tank:
May 7, 2015 @ 12:34pm 
Merge?

GT 630
Intel Core i3 3.3 ghz
4 RAM
1 TB

Observ ca placa mea e mai buna decat cea de la minime, am 4 ram, si procesorul e destul de bun, ce ziceti?
May 1, 2015 @ 12:00am 
MSoffice - Te rog sa ne spui de unde ai cumparat jocul. ?
Apr 30, 2015 @ 2:12pm 
am si eu nevoie de ajutor
mi-am luat gta 5 acum o ora si cand dau click pe gta 5 prima oara cand il deschi stiti va apare chestia aia cu loghin rockstar la mine strie in rusa?? Ma poate ajuta cineva?
Apr 21, 2015 @ 8:22am 
Duckz - Cel mai bine sa dai un ticket la rockstar support, ei sunt cel mai in stare sa-ti rezolve problema.
Apr 21, 2015 @ 2:04am 
Nu am mai auzit de o asemenea eroare
Daca ai putea da mai multe detalii poate te putem ajuta.
Apr 17, 2015 @ 2:41am 
Am cmparat jocul de la eMag si CD-urile nu merg am activat jocul pe social club si am primit n setup si am instalat jocul de acolo cand am dat play mi-a dat eroarea ERR_FILL_PACK3 va rog ajutatima!
Apr 1, 2015 @ 5:55am 
@Corede712 : Articolul e de ieri, nu are ♥♥♥ sa fie o pacaleala de 1 aprilie, deci maine vom avea trailer la ora 5 .
Apr 1, 2015 @ 5:53am 
@WildFern - Cristi : Putin probabl , jocul cere quad core, tu ai dual-core deci nu prea te incadrezi, jocul la minim cere 4gb tu ai 2, deci nici aici nu te incadrezi. La placa video, hmm, cel mai putin probabil, sfatul meu? fa-ti upgrade la PC
Mar 31, 2015 @ 1:34pm 
Credeti ca mi-ar merge GTA V cu specs-urile astea:
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz
2 GB Ram
Placa video : Nvidia GT 630 2GB
Feb 25, 2015 @ 1:10am 
Inca putin pana la 100 :gordon:
Feb 25, 2015 @ 12:22am 
Lasati gargara asta, pregatiti-va sa sarbatoriti primii 100 de membrii ai comunitatii Steam GTA5 Romania!! :DD
Feb 25, 2015 @ 12:12am 
+1 Wolf xD
Nu pot sa zic ca ma bucur ca l-au anulat dar astea inca doua saptamani pot ajuta mai ales la optimizare.
Va rog, daca mai vreti sa scrieti ceva in legatura cu asta dati start a new discution sau intrati pe discutia deja creata de mine aici: :blueteam:
http://exit.yueirsjskjl.cf/groups/GTAVROCOMM/discussions/0/610573009255686366/
Feb 24, 2015 @ 11:59pm 
@Night Wolf 34 , eu zic sa nu te aventurezi asa mult. Multi oameni au dat refund si tu dau pre-order iti dai seama ca ceva e la mijloc. Oricum presimt eu ca iar o sa-l amane pentru ca " finisare " . Oricum treaba fiecaruia pe ce da banii. Deci aveti grija. :deathstroke:
Feb 24, 2015 @ 11:04pm 
@XxBogdanAssasiNxX, stiu ca multi copii vruiau sa il joace, si eu vruiam sa il joc... Dar asa ii dau si eu pre order... Asta e parerea mea, nu are nmk deaface cu gamerii! Totusi, bn ca sa amanat cu 3 saptamani in loc de 1 an ca celelante dati...
Feb 24, 2015 @ 2:45pm 
Mai taie din ele , da-le dracu' (de amanari). A 4-a oara va fi cu noroc ;:P
Feb 24, 2015 @ 12:19pm 
Oameni buni, gata, oricum dupa ♥♥♥ vedeti oamenii de la rockstar nu au niciun interes pentru versiunea de pc al jocului, ca daca avea pana acuma ne jucam mult si bine. Gata cu aberatiile. Oricum dupa ♥♥♥ vedeti multa lume da refund la joc pentru ca RockShit. Deci nu va mai etuziasmati atata.
Feb 24, 2015 @ 11:11am 
@Night Wold 34 , poate multi copiii vroiau sal joace pe 24 martie si tu zici ,,Ce bn ca sa amanat...,,
Feb 24, 2015 @ 10:49am 
Red Dead nu va aparea pe pc niciodata xD
Poftim daca nu ma crezi pe mine citeste:
http://www.rockstargames.com/newswire/article/52394/gtav-updates-online-heists-coming-march-10-gtav-for-pc
Feb 24, 2015 @ 10:12am 
YOLO GUYS!!! Ce bn ca sa amanat... Asa pot sa ii dau si eu pre order! XD Ma pis pe el de AC Rogue, GTA V for days!!!
Feb 24, 2015 @ 10:00am 
Apare in 2016. Ca au de lucru la un joc ceva cu Red
Feb 24, 2015 @ 10:00am 
Ba nu
Feb 24, 2015 @ 9:41am 
Defapt, adevarul e ca apare pe 14 Aprilie :tank:
Feb 24, 2015 @ 9:23am 
Va fraiereste Rockstar calumea,adevarul e ca apare prin 2016-2017
Feb 24, 2015 @ 7:53am 
Trebe 4CPUS si un GT9800 , daca e bine optimizat , ti-ar rula pa low maybe :-?
Feb 23, 2015 @ 11:43am 
S-ar putea, nu stiu sigur.
Feb 23, 2015 @ 8:08am 
Imi merge GTA 5 Cu 4 GB RAM Si intel 2.33ghz si nvidia 8800gt?